Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ova sekvenca za trojku davidovca je bila potpuno antikosarkaska od pocetka do kraja. sa obe strane.

 

aha. ko je krenuo pa stao, pa odigrao na kraju pas davidovcu i ničim izazvan dobio asistenciju, nisam dobro video?

Link to comment

btw, napravili smo 12-0 od kad je mlitavko izašao napolje. Surprise, suprise...

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Odrasmo ih skroz. Rebiću treba šansa negde da igra, očigledno je da mu tokom prvenstva samo raste samopouzdanje, izgleda da nije tip igrača koji može da uđe i odmah dominira, treba mu poverenje trenera, a u Zvedzdi će teško to dobiti.

Link to comment

Au, ala ih iznabadasmo. Zaskocili smo im bekove kao krpelj.

 

Apic tajno oruzje protiv Sabonisa. :lolol:

 

Davidovac mi se sve vise i vise svidja. Njega ce kao i mnoge nase igrace da prati fama tipa "nema ovo, nema ono" a ekipe ce s njim na terenu uvek imati pozitivan +/- indeks. Steta je sto nema malo bolji status u ovoj ekipi.

Link to comment

Odrasmo ih skroz. Rebiću treba šansa negde da igra, očigledno je da mu tokom prvenstva samo raste samopouzdanje, izgleda da nije tip igrača koji može da uđe i odmah dominira, treba mu poverenje trenera, a u Zvedzdi će teško to dobiti.

 

Da bi Rebic bio koristan igrac na EL nivou, morao bi da ima napadacki arsenal 1 Goudelocka. 

Link to comment

Ja kad citam kako ih pljujete sve mislim izgubili smo 20 razlike a onda na lajvskoru vidim da smo dobili 30. :blink:

 +1

 

pomislio sam da nas gaze ovi nemaci pojma

 

guziti litvaniju je sveta duznost svakog reprezentativca, bez obzira na uzrast.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...