Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

mrka kapa. cekaj da gledas simanica i radanova, oni su zajebani prospekti, ovi sto su noseci u ovoj ekipi su rukometasi. 

 

ne znam kakvi su mezini igraci, mozda bi tu mogao da bude neki dobar.

Edited by Joe D
Link to comment

gledao sam ih kad su bili kadeti i tada mi se cinilo da tu nema nikog zanimljivog, gledao sam malo i repku. sledci nijt necu propustiti.

Link to comment

Nisam ih ni ja gledao do sad, sem Rakicevica. Od ostalih igraca Stojanovic deluje najdominantnije ali deluje i fizicki najzrelije tako da je pitanje kakav ce biti u seniorskoj kosarci, Lazarevic je dobar ali je operisan od suta a pretenduje da igra beka/krilo, Radovanovic igra centra u ovom uzrastu ali ima dobar sut, veceras je pogadjao i trojke, deluje da moze da bude nesto od njega. Aranitovic me nije nesto odusevio, iako je 98 godiste deluje fizicki zrelo a nisam primetio da ima neki specijalan kvalitet. Od ovih iz Partizana Glisic je 98 i njega potenciraju kao neki potencijal mada je on vecinu poena postizao nakon neki otpadaka ili nakon asistencije saigraca. Nije uspevao da kreira za sebe ni iz igre licem prema kosu niti na postu. Marinkovic se bezuspesno ispucavao na ovom turniru, bas je silovao a pritom nisam primetio da je razigravao saigrace. Od Meginih igraca Djokovic deluje najzanimljivije, ima solidnu visnu - 198 cm a igra pleja.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa i ne bas. Lazarevicu je u kadetskom uzrastu primarna odlika bila da zagine za svaku loptu, svaki skok i cuva svakog igraca na terenu po potrebi. Nisam gledao od tad, ali recimo da je prilicno vdljivo da on od napada nece mnogo kosarkasakog leba jesti. 

 

A Stojanovic mi je isti Dragan Milosavljevic, samo sa slabijim atleticizmom.

Link to comment

Nisam ih gledao na NIJT-u, ali jesam na snimcima, šta znam, rešavao je ofanzivno silovanjem do koša i jednostavnim pasom kada navuče odbranu da se koncentriše na njega. Nisam naročito primetio ovaj point forward momenat koji pominje Givony, moguće da sam prosto odabrao pogrešan meč.

Link to comment
  • 2 weeks later...

e jbg, sad tek videh ovo

http://crosarka.com/turniri/juniori-splita-na-jakom-turniru-u-valjevu-116314
 

 

Raspored utakmica:

Petak 21. ožujak
13:00  Olimpija – Split (A)
15:00  Partizan – Prievidza (A)
17:00  Metalac – Armani (B)
19:00  Crvena Zvezda – Bosna (B)

Subota 22. ožujak
10:00  Poraženi A1/A4 – A2/A3
12:00  Poraženi B1/B4- B2/B3
14:00  Pobjednik A1/A4- A2/A3
16:00  Pobjednik B1/B4- B2/B3

Nedelja 23. ožujak
11:00  utakmica za 7. mjesto
13:00  utakmica za 5. mjesto
15:00  utakmica za 3. mjesto
17:00  FINALE

 

Olimpija-Split 76:68
Prievidza - Split 80:74

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

malopre sam prisustvovao jednoj prijateljskoj utakmici klinaca i za batocinu je igrao jedan malac koji nema 3 prsta na nozi, igra sa nekom protezicom i specijalnim uloscima za patike.. deluje kao da gazi na zglobovima, skroz krivo noga stoji :(

e, a mali je zmaj! BUKVALNO!

kakvu kontrolu lopte ima, kako se bori, skace.. kakve asistencije daje i kakav smek za kosarku ima! pa milina ga je gledati, ali zaista

sto je cudno za taj klinacki uzrast, nije sebican.. ne interesuje ga da da 50 poena, a realno je mogao, vec gleda da doda saigracu i da se neko drugi upise..
loptu baca odmah ako vidi drugara koji je u kontri ili sam ispod kosa, znaci, prvo pogleda i baca, nema onog suvisnog driblinga koji vidjamo cak i kod profi kosarkasa.. ODMAH ispaljuje pas

ima bre kliker za kosarku

na zalost, ne verujem da ce moci nesto da uradi kada bude presao u starije grupe :( ... ali kakvo srce i zelju za kosarkom ima covece.. FANTASTICNO!.. :/

zaista, zaista FANTASTICNO!

Link to comment
  • 3 weeks later...

U Nisu F8 juniorske lige, Tejic igra za Zvezdu, danas 19 poena, 25 indeks. Salic u sastavu Partizana, ali danas nije igrao. Polufinalni parovi Zvezda - Mladost Cacak i Partizan - Zemun.

Link to comment

U Nisu F8 juniorske lige, Tejic igra za Zvezdu, danas 19 poena, 25 indeks. Salic u sastavu Partizana, ali danas nije igrao. Polufinalni parovi Zvezda - Mladost Cacak i Partizan - Zemun.

 

brate mili, koji su to mozgovi. cemu ovo, da se kurce da su osvojili juniorsku ligu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...