Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

odlicna partija nasih ! za nesto vise je ipak trebala duza klupa i vise mesine pod kosem.
nije mesina uopste problem. problem je sto su amri mnogo brzi i mnogo vise skacu. to je cista biologija, ne moze se protiv toga.
Link to comment

Kako bese ono da dominiramo jer smo fizicki prezreli. :lolol:Bem ti 'lebac na sta lice ovi Ameri, za pola njihovog tima Rasko Katic izgleda kao neuhranjeni patuljak.Odlicno je bilo dok smo imali snage ali se sve vreme videlo da se noktima i zubima drzimo za ovu utakmicu. Ona tri-cetiri minuta kad nismo mogli da prenesemo loptu nas je zakopalo.

Link to comment
Momcima svaka cast i najvece moguce cestitke za tri cetvrtine i jos neki sitan kusur nade i zanimacije protiv ovih zverina koji izgledaju kao Nigerijci sa prekrajanim krstenicama.Moja ocekivanja su prebacili
+1posebno bih se izvinio novaku kojeg sam ispsovao na pasja kola zbog nekoliko gluposti u mecu sa ozijima.decko je odigrao maestralno veceras.:Hail:
Link to comment
Momcima svaka cast i najvece moguce cestitke za tri cetvrtine i jos neki sitan kusur nade i zanimacije protiv ovih zverina koji izgledaju kao Nigerijci sa prekrajanim krstenicama.
Kao sto sam napisao pre par dana, iz ove ekipe bi 3 ili 4 igraca igrala kada bi se napravila najjaca U19 USA ekipa... Tako da je malo glup ceo taj dozivljaj o velicini pobede protiv Amerike koji i Sareni forsira celo vece u prenosu... Edited by Teixeira
Link to comment
Kao sto sam napisao pre par dana, iz ove ekipe bi 3 ili 4 igraca igrala kada bi se napravila najjaca U19 USA ekipa... Tako da je malo glup ceo taj dozivljaj o velicini pobede protiv Amerike koji i Sareni forsira celo vece u prenosu...
kakve to veze ima sa bilo cime? jasno je da je ogroman uspeh dobiti ekipu koja je sve ostale bila sa preko 40 razlike, ne vidim zasto moras da insistiras na tome ko nije igrao. ovo je svakako najjaci tim koji su poslali na u19 u poslednjih 5-6 takmicenja.
Link to comment
Kako bese ono da dominiramo jer smo fizicki prezreli. :lolol:Bem ti 'lebac na sta lice ovi Ameri, za pola njihovog tima Rasko Katic izgleda kao neuhranjeni patuljak.Odlicno je bilo dok smo imali snage ali se sve vreme videlo da se noktima i zubima drzimo za ovu utakmicu. Ona tri-cetiri minuta kad nismo mogli da prenesemo loptu nas je zakopalo.
pa nije tolika njihova prednost sto mogu raska da nose u zubima, vec sto mogu da ga preskoce. oni izgledaju kako treba da izgledaju kosarkasi.
Link to comment
pa nije tolika njihova prednost sto mogu raska da nose u zubima, vec sto mogu da ga preskoce. oni izgledaju kako treba da izgledaju kosarkasi.
Jasno. A ne kao onaj Novicki ili, ne daj boze, Lari Bird.
Link to comment
Kao sto sam napisao pre par dana, iz ove ekipe bi 3 ili 4 igraca igrala kada bi se napravila najjaca U19 USA ekipa... Tako da je malo glup ceo taj dozivljaj o velicini pobede protiv Amerike koji i Sareni forsira celo vece u prenosu...
Pa ko to od tih boljih nije igrao? I zasto?
Link to comment

Pa da su imali ovu petoricu, i bar jos Si Dzej Daglasa, Hejvuda Kumbagua i onog Paredesa, otresli bi sve sa po 35 razlike. Otud i poredjenje.

Link to comment
Pa da su imali ovu petoricu, i bar jos Si Dzej Daglasa, Hejvuda Kumbagua i onog Paredesa, otresli bi sve sa po 35 razlike. Otud i poredjenje.
What's the difference?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...