Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

air ball sa 9 metara, sareni konstatuje da je dobro sto se potrosilo sto vise vremena. car
Ćuti, mogao je da bude ishitren šut.
Link to comment
ubija me ovo mrcvarenje u kojem svaki napad mora da ide u 20+ sekundi.
jbga, bolje i to nego sasvim drugi vid mrcvarenja, koji ne verujem da bi nam se svideo.
Link to comment

beskprekorno smo odigrali poluvreme, narocito je odbrana u drugoj cetvrtini bia dobra.jokic legitimno zna kosarke. onaj touch pass koji je jankovicu ispao iz ruku je cista mastojrija.

Link to comment
jbga, bolje i to nego sasvim drugi vid mrcvarenja, koji ne verujem da bi nam se svideo.
ma razumem ja potrebu da se tempo kontrolise, ali nekad je stvarno mucno i besmisleno.
Link to comment

Drzimo se, al imam osecaj ko da smo na aparatima, i samo sto ne puknemo. Svidja mi se sto svaki kos moramo da damo da akciju, vic i asistenciju, posto drugacije protiv ovih ne ide. Voleo bih da Milutinov pokaze malo vece zube, mislim da 1na1 moze da odigra ali tesko se izbori za poziciju.

Link to comment
beskprekorno smo odigrali poluvreme, narocito je odbrana u drugoj cetvrtini bia dobra.jokic legitimno zna kosarke. onaj touch pass koji je jankovicu ispao iz ruku je cista mastojrija.
Jokic cuvao najbolje za finale. :thumbup: Klinac dosta po liku podseca na Novicu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...