Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

bravo klinci!44 : 14 u poenima iz reketa. u prilog joeovoj tvrdnji. jankovic za dve godine nece moci ovako da dominira protiv vrsnjaka. individualnog kvaliteta relevantnog u seniorskim okvirima ovde nema bas mnogo.

Link to comment
KK Prezreli Mediokriteti odose u finale a vi kako hocete.
ja hocu da vidim nekog talentovanog igraca. ovo je treca generacija koja igra finale u poslednja 4 svetska prvenstva, i jedva da se 2-3 upotrebljiva kosarkasa tu izrodilo.i takodje hocu da ovaj rukomet ne bude nesto kako nasa struka vidim kosarku u narednih 10-15 godina koliko bi ovi momci trebalo da je igraju.
Link to comment

Vasa je odigrao, koliko, 38-39 minuta? S obzirom kakva nam je rotacija spolja i da igramo vezano tri dana pitanje je koliko li ce moci sutra. I sad je imao primetan pad u drugom poluvremenu.

Link to comment
bravo klinci!44 : 14 u poenima iz reketa. u prilog joeovoj tvrdnji. jankovic za dve godine nece moci ovako da dominira protiv vrsnjaka. individualnog kvaliteta relevantnog u seniorskim okvirima ovde nema bas mnogo.
To se isto pricalo i za Macvana.Ja ne znam koji je vama kurac. Koji je to nas igrac prerano fizicki sazreo u odnosu na australijske igrace? Pa, onaj Dankan izgleda kao sifonjer u odnosu na ceo nas tim, a onaj sto nam je zalepio tri-cetiri trojke u drugom poluvremenu izgleda kao da ima 30 godina..
Link to comment
bravo klinci!44 : 14 u poenima iz reketa. u prilog joeovoj tvrdnji. jankovic za dve godine nece moci ovako da dominira protiv vrsnjaka. individualnog kvaliteta relevantnog u seniorskim okvirima ovde nema bas mnogo.
nisam bas siguran u to, jeste da je snazan i da koristi to ali njegova igra nije bazirana na snazi. On se izuzetno dobro snalazi pod kosem, u svakom trenutku kad ima loptu zna gdje se nalazi, gdje je kos, gdje su protivnici i kako da iskoristi drugi obruc ili tablu da se zastiti. Po meni ce biti dobar i u seniorskoj konkurenciji
Link to comment

Meni je puno gora ta kontrola sa klupe, inzistiranje da se svaki napad igra preko 20 sekundi... Isto, ni jednu polukontru ili kontru nismo istrcali, koda im je receno ko pokusa da istrci kontru i izgubi loptu bit ce mu polomljene obe noge

Link to comment
ja hocu da vidim nekog talentovanog igraca. ovo je treca generacija koja igra finale u poslednja 4 svetska prvenstva, i jedva da se 2-3 upotrebljiva kosarkasa tu izrodilo.i takodje hocu da ovaj rukomet ne bude nesto kako nasa struka vidim kosarku u narednih 10-15 godina koliko bi ovi momci trebalo da je igraju.
Meni je naprotiv izgledalo da sam na parketu video jedan kosarkaski tim i jednu grupu gradjana sa klincem koji je prospekt za visoku poziciju na draftu i koja direktno zavisi od toga koliko ce on da bude raspolozen u sutu. Nisam mnogo gledao ove klince a i ne razumem se Bog zna kako u kosarku ali se meni cini da ovde ima nekoliko igraca koji mogu sasvim lepo da napreduju (Micic, Pot, Andric, Milutinov, Salic, Jankovic, mozda i ovaj Jokic). Ako i ostanu mediokriteti Boze moj, zavisice dosta od toga kako budu radili ubuduce. Ali tvrditi da su u ovoj konkurenciji stigli do finala zato sto su fizicki prezreli jednostavno nije tacno. I kod Hrvata i veceras kod Australijanaca bilo je dosta igraca koji su fizicki prilicno ispred nasih igraca. Druge utakmice nisam gledao pa ne mogu da sudim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...