Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zašto ovako o mladom pleju? :huh:
zato sto se iznervirao u momentu :Dnije valjda da cemo sutra da igramo u isto vreme?
Link to comment

fascinantno, ali na sajtu nema satnice. pretpostavljam da igramo prvu utakmicu. nebulozno je i da litvanija ima nekih 7 sati odmora vise od protivnika, ali nije da ce da im pomogne.

Link to comment
zato sto se iznervirao u momentu :D
^_^Sto bi se reklo - ravno u metu. Da mi je samo bio blize posle one prodate lopte na +7. Jebo te, pogines da dobijes cetvrtfinale a onda jedan igrac krene da glumi ludilo i izmislja toplu vodu. Sreca da smo pobedili, cenim da bi ga saigraci cebovali do ujutru da je nesto krenulo lose.
Link to comment

A-joj, meni to naprosto izmiče... Pre dve godine protiv Španije beše, sasvim lepo u finalu uprkos porazu... Povreda, onda... Za mladog pleja ima toliko vremena i greške su nužne... Makar matori mogu malo da smire svoje strasti, pogotovo u ludilu protiv ekipe koja nije imala Hezonju...Mada, šta mu ga ja znam...

Link to comment

super bi bila ova nasa ekipa da imamo radicevica umsto pota, brana umesto andjusica i eventuano cvorovica umesto kutlesica. i ristica naravno. dosta bi to kompetno bilo.ni ovako nije lose, ali ima i previse mediokriteta.

Link to comment
A-joj, meni to naprosto izmiče... Pre dve godine protiv Španije beše, sasvim lepo u finalu uprkos porazu... Povreda, onda... Za mladog pleja ima toliko vremena i greške su nužne... Makar matori mogu malo da smire svoje strasti, pogotovo u ludilu protiv ekipe koja nije imala Hezonju...Mada, šta mu ga ja znam...
Ma, OK su greske, to su stvari koje se desavaju, ali izgubljene lopte u tako vaznom trenutku zato sto pokusavas da se kurcis, to vec nije OK.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...