Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

milutinov je tetka i to je bas steta, buduci da ima i meku ruku i lagane noge.
Bas i ja to razmisljam. Mada, kad nabaci malo mase i ojaca, vjerujem da ce drugacije da se ponasa na terenu. Tapatalk
Link to comment
zato saric vredi za celu nasu petorku, opusteno.
ne znam, meni se ovaj mali Jankovic bas dopada kao igrac... nije vrh vrhova, ali stabilan, siguran, borben... bice jako dobar senior
Link to comment
Saric je dao 30 poena al' realno su ga pojeli u odbrani nasi visoki
pa kad je jedini koji u celom timu hrvatske nesto vredi. ostatak ekipe je smesan.kod nas najbolji jankovic. nije ni cudo sto je pobegao iz zvezde.
Link to comment
ne znam, meni se ovaj mali Jankovic bas dopada kao igrac... nije vrh vrhova, ali stabilan, siguran, borben... bice jako dobar senior
da, ali meni se on cini kao igrac koji je solidan ali nema mjesta za napredak. i undersized je. kada bi se spojile pozitvine karakteristike njega i milutinova, imali bismo sigurnog vrhunskog igraca.
Link to comment
Ovaj Micic je jedna neodgovorna budala.
ej, necemo da se vredjamo.vasa odigrao lose na kraju, ne desava mu se cesto da gubi lopte u serijama kada se utakmca lomi. ono sto mu se desava stalno je da promasuje bacanja.andric, koji je odigrao odlicno, ne moze da ne sutne 10 trojki kada je dugo na parketu :Dmilutinov je stvarno odigrao kao baba, ne moze sarica iz mesta da pomeri. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...