Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Završene su kvalifikacije za Jedinstvenu juniorsku ('94 i '95) i Jedinstvenu kadetsku ligu ('96 i '97). Sa teritorije Beograda plasirali su se:JJL: Crvena zvezda, Partizan, Mega Vizura, Žitko basket.JKL: Crvena zvezda, Zemun, Mega Vizura, Fleš.Od ekipa za koje se inače očekuje da se plasiraju neće učestvovati juniori Beovuka i kadeti Partizana koji su poraženi u odlučujućoj utakmici od Fleša.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jokić NikolaIme oca: BranislavEBR: 0169202528Datum rođenja: 19.02.1995Mesto rođenja: SomborDržavljanstvo: SrpskoPol: MuškiJMBG: 1902995810066Registrovan za klub: 01198 Vojvodina Srbijagas (Novi Sad)Poslednja licenca (sezona): 01198 Vojvodina Srbijagas (Novi Sad)Sezona: 2012/2013

Link to comment

odlicna tehnika, veoma inteligentan igrac. jaci je fizicki od svih, trebao bi da igra seniorsku kosarku. nadam se da mu ovo nije jedino takmicenje?!

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
kažu igra peticu, al ga treba pod hitno prebaciti na 4...
evo odgledao sam, nece se on leba najesti kao cetvorka. debeo i trom. govor tela mu je katastrofa, sa ovakvim stavom bi me iznenadilo da bude vise od seoskog igraca. razocaran sam.a kvalitet kosarke je bogu plakati. pogledacu jos zvezdu ovih dana da vidim valja li to nesto.
  • Wub 2
  • Haha 4
Link to comment

Igra i za mladi tim (tj to su isti ti juniori) koji igra regionalnu ligu !@ Joepogledaj prvo poluvreme protiv Partizana u juniorskoj ligi .

Edited by keljans
Link to comment
  • 2 weeks later...

Efes je valjda otkupio taj ugovor, videćemo šta će tu još biti...Inače, u Zagrebu, kod velikog Jusupa, Mavra igra statira nekih 5 min po tekmi, bez ikakvog učinka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...