Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ima neki strim za tekmu sa francuzima?edip: nasao sam.http://www.thefirstrow.eu/sport/basketball.html

Edited by kim_philby
Link to comment
ima neki strim za tekmu sa francuzima?edip: nasao sam.http://www.thefirstrow.eu/sport/basketball.html
ne raditurci su zaon, hocu u evro-azijsku uniju.cvele je sam odrao pola ovih sabana pre godinu dana. <_< u stvari, secam se samo livia. Edited by kojot
Link to comment

00:58 49-54 [sRB] B. Bogdanovic - 3pt jump shot made (fast break, 8 Pts). N. Miljenovic - assist (1 AS)01:05 [FRA] L. Westermann - turnover (bad pass, 5 TO)Jedno uigravanje u toku :Deditkraj 70-67 za nas...

Edited by LeoWestermann
Link to comment

Koliko vidim, ukrstamo se sa onom krs grupom pa je realno da imamo 6 pobeda pre cetvrtfinala i izbegnemo domacina i Spaniju koji su cini mi se jaci od nas.

14.07.2012. Poznat sastav muške kadetske selekcije za EP u Litvaniji i LetonijiMuška kadetska selekcija imala je u Novom Bečeju poslednje dve provere protiv selekcije Bosne i Hercegovine (73:75, 86:62) posle kojih je selektor Marko Ičelić odredio konačan sastav za Evropsko prvenstvo koje se od 19. do 29. jula održava u Litvaniji i Letoniji. Selektor Ičelić je u poslednjem trenutku odlučio da se zahvali i izostavi sa spiska putnika za šampionat Jovana Anđelkovića i Vojislava Stojanovića.- Odigrali smo dve kontrolne utakmice protiv selekcije BIH. U prvoj smo mininamlno poreženi, dok smo u drugoj odigrali veoma dobro i ubedljivo trijumfovali. Odluka o konačnom sastavu tima bila je kao i uvek veoma teška. Svih 14 igrača koji su do poslednjeg dana konkurisali za sastav tima koji će nastupati na Evrospkom prvenstvu zaslužuju sve čestitke na uloženom trudu, radu i ponašanju – istakao je Marko Ičelić, selektor muške U16 reprezentacije Srbije.Srbiju će na šampionatu Evrope za kadete u Litvaniji i Letoniji predstavljati sledećeih 12 košarkaša: Nikola Pavlović, Dušan Kovačević, Vasilije Vučetić, Marko Radovanović, Ivan Daskalović, Stefan Lazarević, Ilija Đoković, Jovan Starinčević, Vukan Stojanović, Slobodan Jovanović, Stefan Peno i Miloš Glišić.Pored selektora Marka Ičelića u Stručnom štabu muške U16 selekcije Srbije biće još pomoćni treneri Miloš Obrenović, Nikola Marković i Vanja Guša, kao i fizioterapeut Mladen Đorđević.Muška kadetska selekcija Srbija na Evropskom prvenstvu igraće u grupi “C” sa selekcijama Litvanije, Slovenije i Nemačke. Prvu utakmicu na šampionatu najbolji srpski kadeti odigraće 19. jula u 15:00 časova protiv Nemačke.

Link to comment

ova u16 selekcija je krs. barem su tako delovali igraci koje sam gledao, kao i cela reprezentacija na onom turniru u turskoj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...