Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jesu imali oni neke pripreme pre turnira ili je turnir pripremni session?Mnogo baš igraju na Bogdanovića, plej skoro nikad s loptom, centri mnogo ispadaju u odbrani...

Link to comment

Ovo je bilo ocajno. U napadu bez ideje, u odbrani smo dozvolili barem 10 otvorenih suteva koje su promasili. Cvetkovic kenja saigracima nonstop, svi su nesto nadrkani.

Link to comment

ja se nadam da dzle nema nameru ovoliko da koristi igrutinovica na prvenstvu. decko blage veze nema. i turanjanin je prilicno zalutao na spisak.Bezbradica :lol:

Edited by Joe D
Link to comment

tuga sto bogdanovic nije igrao dve godine, ubedljivo najtalentovaniji napadac.

Link to comment

Bilo mi je jako tesko da uvidim ko bi u ovoj ekipi trebalo da bude talenat. Ako ih ima, plasim se da je ceo koncept promasen, jer ono sto sam gledao, svaki drugi napad se spustalo na Besovica. A on je samo izdzigljalo drvo. Cvetkovic osim mnogo pokusaja nije bas mnogo stosta pokazao, jedino sto je uspeo da probije prvu liniju par puta i izbaci nekom na trojku - ali uglavnom samo za ciglu. Ne znam, grozim se ovakvih brzopletih zakljucaka, ali ne deluje mi da iko ima bilo kakvu ideju sta hoce. Niti trener s ekipom, rezultatom, niti igraci na terenu.

Link to comment

Koliko dugo su zajedno, bilo bi interesantno da se vidi...Ne znam, meni se čini da ovde samo imamo bekove, Mitrovića i eventualno Bešovića, ovo ostalo mi se baš ne dopada.

Link to comment
Da, a nije bilo ni Bogića Vujoševića iz nekog razloga.
nadamo se da ga nece ni biti.sto ne radi ovaj stream? Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...