Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Danas su u Novom Sadu odigrani četvrtfinalni mečevi Juniorske lige, Vojvodina i Hemofarm su očekivano više nego ubedljivo savladali svoje protivnike Slobodu i Radnički Kg, Partizan je u neizvesnoj završnici pobedio Mega Vizuru a Zvezda je izgubila od Beovuka, tako da su nakon kadeta Zvezde i juniori završili takmičenje odmah u četvrtfinalu. Nikakvo iznenađenje što se mene tiče.Sutra se u sastaju Vojvodina - Partizan i Hemofarm - Beovuk.

Link to comment
Zvezda je izgubila od Beovuka, tako da su nakon kadeta Zvezde i juniori završili takmičenje odmah u četvrtfinalu. Nikakvo iznenađenje što se mene tiče.
Zbog cega mislis da ovo nije iznenadjenje? Zbog odlaska Jankovica ili je nesto drugo u pitanju? I kad sam ga vec pomenuo znas li mozda gde ce on preci?
Link to comment
Danas su u Novom Sadu odigrani četvrtfinalni mečevi Juniorske lige, Vojvodina i Hemofarm su očekivano više nego ubedljivo savladali svoje protivnike Slobodu i Radnički Kg, Partizan je u neizvesnoj završnici pobedio Mega Vizuru a Zvezda je izgubila od Beovuka, tako da su nakon kadeta Zvezde i juniori završili takmičenje odmah u četvrtfinalu. Nikakvo iznenađenje što se mene tiče.Sutra se u sastaju Vojvodina - Partizan i Hemofarm - Beovuk.
jbg, a mislio sam da idem sutra u novi sad.
Link to comment
Zbog cega mislis da ovo nije iznenadjenje? Zbog odlaska Jankovica ili je nesto drugo u pitanju? I kad sam ga vec pomenuo znas li mozda gde ce on preci?
Ne verujem u koncept pravljenja ''drim tima'' u mlađim kategorijama. Jednostavno nema mesta za, teško je individualno napredovati i uvek će priličan broj igrača biti nezadovoljan statusom, minutažom itd. U ovoj selekciji izdvojio bih Ristića i... to bi bilo to otprilike. Ostali će verovatno za koju godinu igrati za Radnički FMP 5 ili 10 minuta kao što je sada slučaj sa pola reprezentacije 1991. godišta. Naravno, rezultatski krah juniora i kadeta se uvek može pravdati sa ''igramo sa mlađima''. Naravno da igraju mlađi kad su stariji pobegli (Miljenović, Popovski, Bezbradica, Janković).Ne znam gde je sada Janković, ali je on svakako bio vrlo bitan igrač za ovu selekciju.
Link to comment
Šarić 48 indekshttp://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=74&seasoncode=JT11
Sta zna dete sta je index 48 <_< :P
Link to comment
  • 1 month later...

Na turnir „Torgut Atakol“ putovaće sledećih 14 košarkaša: Aleksandar Cvetković, Nenad Miljenović, Bogić Vujošević, Nemanja Dangubić, Luka Igrutinović, Đorđe Drenovac, Stefan Popovski Turanjanin, Nemanja Bezbradica, Marko Gujaničić, Luka Mitrović, Nemanja Bešović, Stefan Nastić, Bogdan Bogdanović i Nikola Silađi. U Beogradu su ostali Ivan Marinković, Petar Lambić, Nemanja Krstić, Božo Đumić, Andrija Bojić i Marko Luković koji i dalje ostaju kandidati za nastup na Evropskom prvenstvu u Sloveniji.Aleksandar Marelja i Nemanja Mišković priključeni su Univerzitetskoj selekciji koju očekuje turnir u Kini, dok Vukašin Petković, Goran Huksić i Danilo Tošković nisu više na spisku kandidata.TORGUT ATAKOL 201220. jun: Srbija – Poljska (13:30)21. jun: Srbija – Nemačka (15:45)22. jun: Srbija – Turska (18:00)23. jun: Srbija – Rusija (15:45)24. jun: Srbija – Francuska (13:15)nadjite streamove za ovo

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...