Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

I protiv Slovenije je bio dobar, dao je 13p i imao 8 skokova, cini mi se.U Olimpiji su jako zadovoljni sa njim, on i "Finac" Emir Sulejmanovic su, kazu, vanserijski talenti. Lepo je cuti i da Vaso vredno trenira, za razliku od onog Djordja Micica npr...

Link to comment

Basketaška :DIgrao sam stalno sa malim dok je bio tu, pisao sam već na forumu o njemu. Mislim da će biti bolji od brata, naročito ako ga stigne sa visinom, jer je puno jači.

Link to comment
Uvek neugodni Egipat.
:Dogromni ovi egipcani, a ova nasa generacija nista posebno. gledao sam par igraca uzivo nekoliko puta i uopste mi se nisu dojmili.
Link to comment
:Dogromni ovi egipcani, a ova nasa generacija nista posebno. gledao sam par igraca uzivo nekoliko puta i uopste mi se nisu dojmili.
Slazem se, ipak za konacan sud cekacu kraj turnira, potom turnir u Francuskoj i letnje pripreme. Nedostaje nam nekoliko igraca (mislim posebno na Kovacevica i Dragovica koji su letos otisli u SAD, i mladji Karahodzic koji je nedavno potpisao za Unikahu pod uslovom da se opredeli za nas, obzirom da su mu roditelji iz BIH).
Link to comment

od startera sam gledao pavlovica. ne verujem da ce vise da raste sto znaci da nece moci da igra centra, a nema skila za cetvorku.

Link to comment
od startera sam gledao pavlovica. ne verujem da ce vise da raste sto znaci da nece moci da igra centra, a nema skila za cetvorku.
Tesko je to za proceniti, Milutinov je imao 202 kao kadet.Ovaj Vucetic ima uzasne ruke. Mozda jos uvek raste, ali ovo bas ne izgleda obecavajuce.
Link to comment
Ovaj Vucetic ima uzasne ruke. Mozda jos uvek raste, ali ovo bas ne izgleda obecavajuce.
Kako misliš?Inače, Vučetićev brat je 210, oba roditelja jako visoka, može on još dosta da izvuče. Mogao bi fina četvorka da bude ako izraste dovoljno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...