Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jeste, taj krosover je bio dobar, imao je jos nekoliko dobrih poteza. decko fakat podseca na drazena malo. odbrana i nije tolko losa kad se zadesi ispred igraca, ali na prvom koraku bi ga prosla i moja baba. svejedno je glupost sto je u megi pogotovu sto na kecu imamo jedno veliko Nista. vlado ziherascino.

Link to comment

isao sam da gledam kadete zvezde i hemofarma. zajebao sam se, vazniji igraci nisu igrali zbog okupljanja reprezentacije. niko se nije posebno istakao, jedino je primetna tendencija hemofarma da selektira igrace sa odlicnim fizikalijama. inace, stefan peno se pojavio. to je trenutno nas najtalenotvaniji igrac u mladjim kategorijama. ako nam ga spanci ne ukradu (sa njima se nikad nista ne zna), imacemo domaceg crnca u reprezentaciji. :wub:http://www.youtube.com/watch?v=7COnKaiKIyw

Link to comment

nije mrka kapa, koliko sma cuo cale mu je trener iz beograda, nadamo se da ce ga drzati na pravom putu.btwhttp://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=24&nav_id=576699

Link to comment

Kojote jel ima u toj selekciji jedan klinac koji je skroz celav mislim da se ne brije vec da je ona bolest kao kod Koline. Videh ga u KG na mecu Radnicki - Partizan u trenerci reprezentacije a i u Nedelju u Jagodini na mecu Jagodina- Mladost Zemun bio je u publici.

Link to comment
Kojote jel ima u toj selekciji jedan klinac koji je skroz celav mislim da se ne brije vec da je ona bolest kao kod Koline. Videh ga u KG na mecu Radnicki - Partizan u trenerci reprezentacije a i u Nedelju u Jagodini na mecu Jagodina- Mladost Zemun bio je u publici.
Da, Ilija Djokovic. Ali nije izabran za turnir u Turskoj. Bivsi pionir FMP sada clan KK Jagodina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...