Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jebemliga, nisam ih gledao. Ali generalno, sve sto valja u 95. je u juniorskom timu Zvezde, u 96. nema ni jednog zanimljivog igraca u zemlji da ja znam, i to je to.E da, Guduric ce verovatno da igra, on je po meni dosta zanimljiv bek. mozda zaigraju Tejic ili Kapalanovic.

Edited by Joe D
Link to comment

Čuo sam da je u 96. godištu dobar sin Veselina Toze Matića. Najviše igrača za kontrolni trening koji treba da se održi su dali Mega Vizura i Zemun. U 97. godištu ima mnogo više zanimljivih igrača u Beogradu - Jevđenijević i Ilić iz Partizana, Stojanović i Kenjić iz Zvezde, Jovanović iz Zemuna, nabrojao sam one koje sam gledaom, verovatno ih ima još dosta i u unutrašnjosti.

Link to comment

dobismo gorbare. tejic ubedljivo najbolji. ima odlican sut, ali ono sto mi se najvise svidja je sto ima dobar pregled igre. kaplanovic mi je nekako nedorecen, nicim se ne istice narocito, jedino sto ima bolje fizicke predispozicije od ostalih.btw, nisam znao da ovaj lik igra centra u partizanu

9872.jpg

Edited by kojot
Link to comment

gledao sam utakmice juniora hemofarma ovih dana. ne smao da imaju najtalentovanije igrace vec i igraju najlepsu kosarku. obavezno idem da gledam zvezda-hemofarm sledeceg vikenda.

Link to comment

Dobar je Djole, ali malo drven. On tamo sve radi, prevodi loptu, organizuje, sutira, igra najbolju odbranu, ali nekako imam utisak da ce imati malo problema kad predje u seniorsku kosarku gde nije duplo jaci od svih.

Edited by Joe D
Link to comment

Kakva tekmara u Vizuri, Partizan vodio protiv Beovuka 69:49 u 35. minutu utakmice ali na kraju pobeda Beovuka 75:73. Na stranu Miša Lakić i ta priča, ovi momci stvarno ginu na terenu i pored toga što im je prosečna visina kao da se bave fudbalom :Hail:

Link to comment
Kakva tekmara u Vizuri, Partizan vodio protiv Beovuka 69:49 u 35. minutu utakmice ali na kraju pobeda Beovuka 75:73. Na stranu Miša Lakić i ta priča, ovi momci stvarno ginu na terenu i pored toga što im je prosečna visina kao da se bave fudbalom :Hail:
bas cu da downloadujem da odgledam tekmu.nego, kakvo izbacivanje iz hale pominje tegi? ne u ovom, vec u proslom kolu. izgleda misa ponovo pravio neko sranje.
Link to comment
bas cu da downloadujem da odgledam tekmu.nego, kakvo izbacivanje iz hale pominje tegi? ne u ovom, vec u proslom kolu. izgleda misa ponovo pravio neko sranje.
Na mecu Beovuk-CZ izbaceni su Mirko Pavlovic i Radovanovic jer su cvredjali sudije sa tribina.
Link to comment
bas cu da downloadujem da odgledam tekmu.nego, kakvo izbacivanje iz hale pominje tegi? ne u ovom, vec u proslom kolu. izgleda misa ponovo pravio neko sranje.
Juče je bio u nekom opuštenom zonfiću, valjda se ispraznio ranije na tekmi pionira :) Sledeće nedelje Zvezda - Hemofarm, biće zanimljiv duel Ristić - Milutinov. Edited by Lutador
Link to comment

Kontrolni treninzi za igrače rođene 1992. i 1993. godine održaće se 20. i 21. decembra 2011. u sportskom centru VIZURA SPORT, ul. Cara Dušana br. 105 u Zemunu. Okupljanje igrača je predviđeno za 20. decembar u 10 sati u hotelu CITY CODE SPA, ul. Slavonska br.18 u Zemunu . Povratak kući je planiran za 21 decembar posle ručka.Pozvani igrači:Bešović Nemanja - Partizan mts BeogradBogdanović Bogdan - Partizan mts BeogradMišković Nemanja - Partizan mts BeogradMiljenović Nenad - Partizan mts BeogradĐumić Božo - Vojvodina Srbijagas Novi SadPetković Vukašin - Vojvodina Srbijagas Novi SadŠešlija Radoš - Vojvodina Srbijagas Novi SadVujošević Bogić - Vojvodina Srbijagas Novi SadČampara Ljubomir - Vojvodina Srbijagas Novi SadIgrutinović Luka - Proleter –Naftagas ZrenjaninLambić Petar - Hemofarm VršacMilošević Đorđe - Hemofarm VršacDangubić Nemanja - Hemofarm VršacKrstić Nemanja - Hemofarm VršacMitrović Luka - Hemofarm VršacBezbradica Nemanja - OKK BeogradLuković Marko - Mega Vizura BeogradBojić Andrija - Mega Vizura BeogradSilađi Nikola - Crvena zvezda BeogradSaičić Ivan - Crvena zvezda BeogradCvetković Aleksandar - Crvena zvezda BeogradStojačić Strahinja - Radnički – FMP BeogradGujaničić Marko - SADNastić Stefan - SADZečević Stefan - SADGavrilović Strahinja - SADPopovski-Turanjanin Stefan - BelgijaDrenovac Đorđe - AustrijaS poštovanjem,Dejan Bodiroga, s.r.Potpredsednik za mušku košarku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...