Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni se uzgred nista nije svideo. Sve najgore osobine za pleja - ne ume da vodi loptu, ne razmislja, nema pregled igre, nema sut. Kapiram da nabija lepu staistiku zahvaljujuci snazi i agresivnosti.

Link to comment

Gledao danas jednu tekmu pionira, pola pravila nisam znao:1. nema trojke2. napad 35 sekundi3. nema blokova4. nema zoneZa zonu ajd, trojke isto ima logike, al ovo za blokove mi je skroz novo

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Danas u 15h u Hali sportova zanimljiva utakmica JJL Partizan - Hemofarm. Partizan ima jako dobar sastav sa Miljenovićem, Miškovićem, Radičevićem... ne znam da li će za Hemofarm igrati Krstić i Mitrović koji su sinoć igrali za prvi tim u Zagrebu a Anđušić do sada nije igrao zbog povrede.

Link to comment
Danas u 15h u Hali sportova zanimljiva utakmica JJL Partizan - Hemofarm. Partizan ima jako dobar sastav sa Miljenovićem, Miškovićem, Radičevićem...
Kad bi Marinkovic trebao da stekne pravo nastupa?I zasto za juniore Partizana ne igra Cekovski? on je njihova generacija... Edited by Wyatt Earp
Link to comment
Kad bi Marinkovic trebao da stekne pravo nastupa?I zasto za juniore Partizana ne igra Cekovski? on je njihova generacija...
Na sajtu Saveza je stajala odluka o neodobrenim prelascima igraca iz inozemstva,Cekovski je bio medju njima.Nedostaju neki papiri
Link to comment

Marinković će igrati valjda od Nove godine.Hemofarm dobio 13 razlike, najbolji su bili Mitrović i Milutinov. Milutinov fenomenalno napreduje, mnogo je bolji (čini mi se i viši) u odnosu na prošlu sezonu, imao je 19 poena, 12 skokova i odigrao je odličnu odbranu. U Partizanu Miljenović dao 21 poen uz jako loš šut iz igre, Mišković pokupio dosta lopti ali takođe vrlo slab što se tiče šuta.Što se tiče ostalih rezultata, Mega je kod kuće izgubila od Novog Sada 30ak razlike dok je Zvezda izgubila u Kragujevcu od Radničkog oko 20.

Link to comment

Gledao sam neku utakmicu, Milutinov mi se bas svidja. Vec se vidi napredak u odnosu na proslu sezonu.Samo mi nije jasno zasto se maltretira Mitrovic da igra ovu ligu. Sinoc je igrao u Zagrebu, danas 33 minuta. Pouzdan nacin da se uniste kolena klincu.

Link to comment

Nije mi jasno kako u Srbiji 93 godiste igra juniorsku ligu. Kod nas u Republici Srpskoj(BiH) je to bilo izlazno godiste prosle godine. Ove godine su pioniri 98 i mladji, kadeti 96...dakle trebali bih biti juniori 94 :mellow:

Edited by tom
Link to comment
  • 2 weeks later...

gledao sam pre nekoliko dana kadete morave i juga. oba trenera igraju zonu 40 minuta. :isuse:inace, gledajci nase mladje kategorije polako pocinjem da se mirim sa cinjenicom da cemo mi za 10ak godina biti potpuno prosecna kosarkaska zemlja. tad cu lepo u potpunosti da se posvetim pracenju nba lige i dovidjenja.

Edited by kojot
Link to comment

idem sutra do hale sportova da gledam juniore partizana, ako neko dolazi neka se javi.

Edited by kojot
Link to comment

ma znam, mozda i odem tamo posle prvog poluvremena. nerviram se sto necu gledati megu do kraja sezone zbog vasine povrede. kakvo jebeno sranje.

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...