Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

je li gledao ko ovo, fin meč biohttp://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?acc=1&gameID=9815&lng=enCvele se ispromašivao opasno, al na minut do kraja dao dvojku, koja se ispostavila kao zadnji koš na tekmiMiljenović bio dobar

Link to comment
je li gledao ko ovo, fin meč biohttp://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?acc=1&gameID=9815&lng=enCvele se ispromašivao opasno, al na minut do kraja dao dvojku, koja se ispostavila kao zadnji koš na tekmiMiljenović bio dobar
jel moze negde ovo da se skine ili da se odgleda?
Link to comment

poslao sam mail ovom liku što je na jutjubu okačio neki klip sa tekme, da vidim ima li gde

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Završene su kvalifikacije za Jedinstvenu juniorsku ligu Srbije. Učesnici će biti:HemofarmNovi SadCrvena zvezdaPartizanMega VizuraBeovukRadnički KragujevacMladost ČačakŠabacKnjaževacSloga KraljevoZdravljeMislim da će liga biti sličnog kvaliteta kao i prošle godine. Hemofarm brani titulu, zadržali su na okupu celu ekipu i imaju verovatno najboljeg trenera u ligi, Žareta Vučurevića. Za Partizan (novi trener je Aleksandar Bućan) će verovatno nastupati Miljenović i Marinković (kad mu istekne suspenzija), stigao je Mišković iz Radničkog a otišao im je najbolji igrač protekle sezone, Vukašin Vujović. Mega Vizura (novi trener Srđan Jeković) je dovela tri kadetska reprezentativca sa šireg spiska (Simeunović i Veljković iz Kruševca i Zagorac iz Zemuna) a gotovo cela petorka im igra seniorsku košarku (Micić, Bojić, Reljić, Vujović). Crvena zvezda igra sa dosta igrača koji su '95 godište - Rebić, Ristić, Tejić, Kaplanović, iz prave Zvezde uzeli su samo Čvorovića i Aranitovića, dovedeni su Dobrić iz Mladenovca i Gudurić iz Partizana (kadetski reprezentativac). Inače Cvetković je igrao na kvalifikacionom turniru po 30-35 minuta protiv Zemuna (jedva pobedili) i Beovuka (20ak razlike). Što se tiče ostalih ekipa, treba istaći Mladost iz Čačka koja može da se umeša u borbu za sam vrh, zatim Novi Sad i Radnički iz Kragujevca.

Link to comment

Guduric dosao u Zvezdu? On je odlican. Zaborao si Brana macku, moj favorit u toj generaciji.Nadam se da nisu stvarno bolidi da teraju Miljenovica i Cvetkovica da igraju jos na ovom nivou. Uopste, izrazita je glupost sto je 93. godiste nosece.

Link to comment

Jedinstvenu kadetsku ligu igrace:HemofarmStar Novi SadSloga KraljevoSumadija KragujevacNibak NisProkupljeMladost CacakSabacPartizanCrvena ZvezdaZemunFlash BeogradJuniorsku ligu ne igra Sabac vec Sloboda iz Uzica.

Link to comment
Guduric dosao u Zvezdu? On je odlican. Zaborao si Brana macku, moj favorit u toj generaciji.Nadam se da nisu stvarno bolidi da teraju Miljenovica i Cvetkovica da igraju jos na ovom nivou. Uopste, izrazita je glupost sto je 93. godiste nosece.
Brano je igrao jako malo, Gudurić čini mi se da nije bio ni na klupi, kao ni Vorkapić, još jedan igrač iz generacije '95. Predpostavljam da će neki od tih igrača igrati za kadete jer jednostavno neće biti mesta za sve u juniorskoj ekipi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...