Jump to content

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Ej! :mad:
ne moze baksuz da se seti, eno je trazi po kuci. mislim da je od rudolfa prepisala u nekom koraku, bilo je shargarepe i oraja, po tome znam. nastavljam da vrshim pritisak dok ne prizna <_<
Link to comment
Imam neku glupi hipi akciju. Pročitajte ovaj mejl, pa mi pomozite šta sa mog područja da nominujem za prolećno-letnju sezonu.Sarmicu od zelja?
Dabovicevatm plecka ona sto se pece +10 sati...
Link to comment
kak podgrejati rizoto? napravio sam juce dve tone, treba to izisti
dospes malo vode/supe pa podgrejes uz mesanje..a mozes i praviti neke cuftice,dodas jos nesto ako hoces ili ne pa prznes na tiganju...
Link to comment
kak podgrejati rizoto? napravio sam juce dve tone, treba to izisti
jebat ga, skoro nikako :(ako bas insistiras, onda u mikrotalasnoj. ako je sa nekakvim ribljim i morskim komadima, dodaj mu malcice mulja, a za sve ostalo malo mleka. ako nemas mikrotalasnu, mozes da probas onu foru, kako se to zove kod nas, kad stavis rizoto u manju serpu, u vecu sipas vodu, pa podgrejes sve zajedno. ali gledaj da mesas viljuskom, inace dzaba poso, opet ce da se ututkalise.mnogo je bolja ideja da napravis Arancine, dodaj jos parmezana, dobro izmesaj, pa napravi cuftice. uvaljas ih u jaja i prezle i przis u dubokom ulju... ma uostalom, evo ti pa vidi :)http://youtu.be/nDAbKAjXzu8edit: e jebga, kasnim, mesa mi se poso u forumasenje, izvini :( Edited by aram
Link to comment

jebiga, nista, hvala enivej. podgrejao, mogao je da se jede ali je rekao bih bio bas znatno manje gotivan nego juce u originalu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zena oce da pravi kuglof, ja navijam za onaj dudin sa uranka, njoj se cini previse dobar i frka joj je da se upusti u to.E ja coro coravi ne mogu da nadjem recept , a siguran sam da je duda to negde postavila...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...