Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Poterao sam iz Amerike Louisiana Hot Sauce, nešto na ovu foru, samo je druga marka. crystal12ozm.jpgDajte neki dobar proveren recept kako da zgotovim krilca za ekipicu.

Link to comment
Kako si ga na kraju pravio - koliko stepeni, koliko dugo, sa malo ulja ili bez?
Ovako, nisam uspeo naci papir za pecenje pa sam ga bacio na foliju.Temp. nekih 170-180 C i jedno 15 min.Ovo je bilo najdramaticnije,ganjao sam cmrljovu zlatno zutu.Cim sam izvadio obilno zasolio, kako ja volim i niko vise.Posle hteo jos ali nisam hteo da kvarim ocenu.@gazzaAj' nemoj da si takav, vidis da nas ima kojima treba pomoc.:DEdit: bez ulja. Edited by wall
Link to comment
Ovako, nisam uspeo naci papir za pecenje pa sam ga bacio na foliju.Temp. nekih 170-180 C i jedno 15 min.Ovo je bilo najdramaticnije,ganjao sam cmrljovu zlatno zutu.Cim sam izvadio obilno zasolio, kako ja volim i niko vise.Posle hteo jos ali nisam hteo da kvarim ocenu.@gazzaAj' nemoj da si takav, vidis da nas ima kojima treba pomoc. :DEdit: bez ulja.
Zahvaljot, ponoviću eksperiment prvom prilikom!(nikad mi nije palo na pamet da smrznuti pomfrit može tako jednostavno da se spremi)
Link to comment
samo sto je cmrlj lepo napisala svetlozutu :fantom:
sa puno poverenja sam sledila sva vaša uputstva i napravila najgori krompir u životu. masan, žilav, pomalo živahan ali svetložut.virila sam kroz staklo u strahu da se papir ne zapali. ovaj je izgleda dobrog kvaliteta, ali nije za recikliranje jer se zdravo zamastio.kad zaboravim debakl, možda ću da probam da pomfrit pečem duže i na 200 stepeni.vraćam se prženju u vrelom zejtinu i ceđenju na kuhinjskom papiru. a kad mi je do nemasnog krompira, mogu da ga obarim ili ispečem u ljusci.
Link to comment

probaj da przis tako sto ces da stavis u ladan zejtin i iseces krompire malo deblje od standardnog pomfrita, najdzeli je super uspelo, ja nikako da probam :)fora je da se isperu i dobro osuse pre stavljanja u zejtin, ako laze ona lazem i ja..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...