Jump to content

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

samelješ beli luk, crni luk, kisele krastavčice i droždinu. ja pola kile droždine jedno 4 čena bluka i srednja glavica cluka i recimo 5 krastavčića
Može i da se doda jedno tvrdo kuvano jaje, svakako ne kvari ukus :)
Link to comment
samelješ beli luk, crni luk, kisele krastavčice i droždinu. ja pola kile droždine jedno 4 čena bluka i srednja glavica cluka i recimo 5 krastavčića
gde sameljem? u blenderu,mašini za meso?i šta,zaboga da radim sa pola kile paštete?misim koliko to dugo može da stoji?a ja ću svakako smanjiti meru Edited by ivy
Link to comment

verujem da nije ni problem da se pojede po kileja, kad keva napravi pastetu od dzige, to satrem u par satimmmmmmmmmm, pasteta od dzige :piggy:

Edited by assück
Link to comment
verujem da nije ni problem da se pojede po kileja, kad keva napravi pastetu od dzige, to satrem u par satimmmmmmmmmm, pasteta od dzige :piggy:
što sam bio napravio domaću paštetu za prošlu novu godinu, usro sam se koliko je bila dobra...
Link to comment
  • 2 weeks later...

nemam nista da dodam na ovo:http://www.alvasari.rs/recepti.phprecepti sa jela i sosove sa tahinomsve je autenticno palestinsko/sirijsko.i odlicna je tahina od ovih, u njenom kvalitetu je izmedju ostalog tajna humusa i tahina sosa iz tel aviv hummus housea. realno nema vise potrebe da cimamo prijatelje koji se vracaju iz izraela, sirije, libana da nam donose nablusku tahinu, vlasik ove firme je upravo odatle. nablus je grad u kome se sprema najbolja tahina na svetu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...