Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

pa da bljujem vatru? :Dodlazem ovo do daljnjeg, nigde ne mogu da nadjem krilca. :huh:
dada, a halapenja si nasho, sigurno <_<al nema veze, samo naspi dosta ^_^
Link to comment
topik o kuvanju je prava stvar za svea meni niko nije rekao da li je mnogo bitno žuti šećer vs beli šećer
pa zavisi koliko mislish da ga izjedesh. mislim, ako cesh nekoliko kila, onda ti se vishe isplati beli. ako cesh malo, do pola kile, onda braon. sve je to ekonomija, moja ti :s_w:somloi galushka, enibodi?ih kaki ste, sad treba da se koncentrishem prekosutra to da pravim, a patishpanji ce biti ko otirachi, samo zbog vas <_< Edited by thermal bug
Link to comment

ja bih ponovo da apelujem na gazzu i vasua da snimaju emisiju o kuhanju, gde je kuhanje stozer, ali i da kenjaju ovako. sigurno ce neko to da producira!jojj, sto bi bili slatki!

Link to comment
ja bih ponovo da apelujem na gazzu i vasua da snimaju emisiju o kuhanju, gde je kuhanje stozer, ali i da kenjaju ovako. sigurno ce neko to da producira!jojj, sto bi bili slatki!
Evo ja se prijavljujem da snimam/montiram/postproduciram, neka letlja kujna sa finim dnevnim svetlom (Jamie Oliver style) bila bi idealna, ne sumnjam da bi se stvar dobro prodala.
Link to comment

Moze. Cetiri kamere, od toga dve na stalku i dve iz ruke. Bubice za vrcave kuvare, fino svetlo i topla, rusticna scena. Obojica su televizicni jbg, to bi imalo viralni potencijal™

Edited by CowBoy
Link to comment

hajde, televizija nije potrebna, samo se otvori kanal na youtube-u. gazza je master, vasa pomocnik.btw, poceo sam da gledam masterchef i stalno sam gladan. hocu hamburgeeeeeeeeer!

Link to comment

ali ja bih i da oni idu kod onih njihovih gospodja cica, mica sa kalenica i bajlonija, gde kupuju guscije masti i bob. to bi bas dalo smeka...ili gurnemo kameru u auto, pa poteramo gazzu tamo u ona sela kod jajinaca, gde vec, gde nabavlja one jadne male jarice.a vasudeva taman da usput podeli sa narodom poneki manje poznat, zanimljiv podatak o nasoj svakodnevnici.

Edited by MayDay
Link to comment
btw, poceo sam da gledam masterchef i stalno sam gladan. hocu hamburgeeeeeeeeer!
uh, joj. vec trece godine ista prica leti :lol: sjajna emisija.edit: nije pleti nego leti. :isuse: Edited by betty
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...