Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Dajte jebeni hint da mi se špagete ne slepe nakon kuvanja... <_<Lepo se držim napisanog 7 minuta u ključaloj vodi. Dodam malo soli(?).
kupi dobre spagete.ulje ni slucajno, ulepice ti spagete.so pre kljucanja vode. kad ubacics spagete u pun lonac kljucale vode, promesaj, promesaj jos koji put dok ne prodje 7 minuta, procedi. to bi bila sva mudrost. Edited by darling
Link to comment

Uzimam Barillu... Te bi trebalo da valjaju. Jednom uzeo neke domaće, imale neki čudan miris i više nikada...Biće da sam zeznuo stvar s uljem. Ili što sam so ubacivao kasnije...Sad znam kako. Hvala!

Link to comment
Dajte jebeni hint da mi se špagete ne slepe nakon kuvanja... <_<Lepo se držim napisanog 7 minuta u ključaloj vodi. Dodam malo soli(?).
Dodas kasiku hcmulja cim ocedis spagete. Sva ostala ulja ce ulepiti spagete, fakat. Hcmulje je magicno.I da, uvek se kuva u slanoj vodi. Nasao sam jednom neki tekst u kome kaze da voda za kuvanje treba da ima ukus morske vode. To, naravno, podrazumeva i prilagodjavanje sosa, da bude mnogo manje slan nego kada se spagete kuvaju bez soli ili sa malo soli. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...