Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Meni je fridz vec ko gasna komora, a da ga nisam jos ni takla.
Od čega?Btw, nisam primetio ni da se nešto specijalno dipr od sremuša.
Link to comment
ko ti kriv kad nećeš da se družiš sa nama decama
Znao sam da ce taj propusteni late uranak da mi se obije o glavu cool.gif
Link to comment
Od čega?Btw, nisam primetio ni da se nešto specijalno dipr od sremuša.
Od njega, svezeg. Istina, mozda ga drugi ne osecaju kolko ja, ne zale se.
Link to comment

Ti onda imaš životinjski njuh. Neam pojma, ja ga u frižideru držim standardno u poluotvorenoj kesi, nikad nisam primetio da se nešto specijalno oseća.

Link to comment
Ti onda imaš životinjski njuh. Neam pojma, ja ga u frižideru držim standardno u poluotvorenoj kesi, nikad nisam primetio da se nešto specijalno oseća.
Ko pas tragac, znam. I Ja ga tako drzim.
Link to comment

za taj šećer u kupusu i zelenoj salati me razapinje redovno moje Bg društvo, kao i ženka južnjakinja.al se redovno dave u istim

Link to comment
Istina, hemijski rat vodi se raznim oruzjem :lol:Bubo, preciziraj na kom se frontu vodi borba. Meni je fridz vec ko gasna komora, a da ga nisam jos ni takla.
eto. samo ti se reklo. kod mene jedan u preduzecu pravi sebi salatu za uzinu, sve dok ima lishca :ph34r:mi ostali se barikadiramo po ofisima, dzakovi s peskom, mokre krpe, aktivni ugalj. disanje, svaki treci.da znash da se sushenjem gubi svaki(!) efekat, pa i ukusnost, a za zamrzavanje ne znam, poshto sam smrzla pa chekam da dodje na red. a i smrznutos posle moze iskljuchivo u supe. Edited by thermal bug
Link to comment

pasta + sos od gorgonzole i limunamalo propekao malo mesanih semenki (bundeva, pinjoli, suncokret), dodao 100g gorgonzole da se otopi i odoka belog vina da malo razredi i odrzi temperaturu sosa u granicama normale. cim se gorgonzola otopi, skidati sa vatre. pred kraj zacinio muskatnim orahom, biberom i susenim timijanom. i narendao 3/4 kore limuna (samo po sredini).veoma zanimljiv ukus posto sos nije sasvim homogen pa u zavisnosti od toga kako je gde testenina pokupila ukus, nekad dominira gorgonzola, nekad limun, a nekad semenke.jedino sto bih izmenio je: malko manje gorgonzole i malo slatke pavlake, da bude sosastije

Link to comment

sremus trpam u sve i svasta, al najvolim u kajgani. nekom mozda jako, meni vise prija od perca mladog luka.super je sitno iseckan u ovcijem kiselom, malo krastavca i badema.otkrila sam nekog ko voli palentu vise od mene. znala sam da smo stiv i ja povezani kosmicki i bez hrane, ali sad je dokazano.pank iz not ded192291_1740173676402_1600497132_1633285_4288702_o.jpgslika je njegova, moja je ruznije izgledala, ali bilo i prsutice i pekorina i cerija i semenkica, samo kacamak treba malo tvrdji da bude

Link to comment

u, obavezno. jabuke malo blansiras, iseckas na kockice i mesas s pirincem. dodala sam i kruske pre neki dan, ove malo kiselkastije, malo laznog vasabija sto valjaju kinezi i dimljeni badem, spektakl ispao.

Link to comment

ja obavezno izdinstam jabuke (kisele) i luk uz dzigericu. ide sjajno. prvo isprzim dzigu, kratko, na krvavije i pri kraju dodam par kapi balzamika da odrzi socnost pa zatim na tom ulju izdinstam luk na deblje kriske i jabuke na tanje. bude sjajno. radi i s kobajama i sa ostalim iznutricama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...