Jump to content

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Obzirom da CADAC ima sve roštilje u Merkatoru, sigurno ima i ovo, idem večerad da izvidim i duzmem.
Koliko para su ti roštilji na ćumur? Ništa Sima kosmos iz dalekog svemira, neki relativno jednostavan a da nije baš đubre koje ću posle 5 roštilja da bacim.
Link to comment
Koliko para su ti roštilji na ćumur? Ništa Sima kosmos iz dalekog svemira, neki relativno jednostavan a da nije baš đubre koje ću posle 5 roštilja da bacim.
ma uzmes od cigosa na zelenjaku il na nekoj pijaci one male izletnicke plekane, apsolutno nema razlike u kvalitetu pecenja u odnosu na ove tanke, a nasminkane industrijske koji imaju gistro satro poklopce i imaju podesavanje visine resetke, to mozes i kod ovog prostog sa podmetanjem nekih letvica, mada ni to nije potrebno, jer pece taman za tu visinu. Taj kad obgori duze traje od ovih hipermarketskih, a kostao je nesto smesno, par stotina dindzi. Edited by Pera Zeka
Link to comment
Koliko para su ti roštilji na ćumur? Ništa Sima kosmos iz dalekog svemira, neki relativno jednostavan a da nije baš đubre koje ću posle 5 roštilja da bacim.
CADAC su poprilično skupi, ali i kvalitetni, i stvarno su svi svemirski.Imaš tučane u Merkatoru, od 2500 do 4000, dobri su i jako izdržljivi.
Link to comment

Meni treba za vikendicu, da mogu da ga izrolam iz garaže na travnjak i opalim štiljro, al pošto to mogu da radim max 2-3 puta godišnje, ne bih baš da dajem osamsto petsto hiljada za njega.

Link to comment

ispao sam stipsa, cigo je na kalencu valjao odlican mali stiljro koji je bio oblika onih nekadasnjih kutija za hleb, znaci zaokrugljen, sa poklopcem koji se samo gurne unazad i jako lepim sistemom za regulisanje cirkulacije vazduha, bio je malo zahrdjao sto nije bitno ali cak i nije bio puno koriscen sto se vidi po resetci, jbga trazio 800 dinara ja stoka naviko da placam max 100 kod brace cigAna, i nista. sad sam na detoxu, za bolje i nisam.

Edited by gazza1
Link to comment

e da te ne gazim sad jos i ja, ali brate, na to se bas retko nailazi. Nemoj da te mrzi to da opet pogledas, jer oni ne iznesu svaki put sve isto, pa ga mozda i nije jos uvek tapno.

Link to comment

pa jbga razmazili me ovi SZR majstori sto prave od inoxa stiljero, eno ih subotom u bubanj potoku. deluju zajebato neunistivo, imaju i nogare i tako to. zato mi se cigova ponuda ucinila malo jacom.

Link to comment
Tucani su super, ali nisu bas hendi, ono za izlet i to, vise su za terasu. Sta god da odlucis, samo ne kupuj ovako nesto9110.jpg
O da nikako, prosle godine posto mi drugar nikako da vrati jedan robusni rostilj, i posto sam imao neko okupljanje na brzinu otisao u Uradi se Sam i pazario nesto ovakvo..Jedva izdrzao 2 rostilja i zavalio sam ga snazno u kontejner, nogare sam iskoristio da potkocim neko dzbunje ispred terase...
Link to comment
Ti si bre neka mnogo zajebana domaćica, sa mnogo nadrkanim pogledima (da izviniš na izrazu), kad čitam tvoje recepte i poruke smuči mi se kuvanje.Ili se samo mnogo praviš važna kako sve znaš najbolje?
:thumbsup:
Link to comment

izvadi sve sto imas azijsko iz frizidera, kiselo slatki sos, chilli, soja sos, oyster sos eventualno ako imas hoisin ili slican kineski, naseckaj djumbira, perca mladoga luka, beloga luka, malo lajma preko nacedjenog, pa se nekako jebavaj s time po ukusu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...