Jump to content
IGNORED

Pomoć prijatelja


MaryPoppins

Recommended Posts

Хм, то би му било "како сусједи називају директора", а ако ћемо методом лошег превода, "поглавица извршиви извршни дужносник".

Edited by расејан
Link to comment

Hvala decki.

 

Preveo sam sa Franjo Tudjman Glavni Izvrsni Direktor.

 

Zaista nisu normalni sta sve traze.

 

Kada su izdali tender, trazili smo da produze rok (jer smo sve trebali prevesti i ovjeriti) ali nisu prihvatili. Onda im je trebalo mjesec dana da sve to prelistaju (meni bi trebalo 5 dana max) i naravno trazili su dopunu (npr. napisati France na hrvatskom itd).

 

Ovi moji ozbiljno razmisljaju da se zale Briselu (jer EU sve to finansira) radi ovakve procedure.  

Edited by borris_
Link to comment

Hvala decki.

 

Preveo sam sa Franjo Tudjman Glavni Izvrsni Direktor.

 

Zaista nisu normalni sta sve traze.

 

Kada su izdali tender, trazili smo da produze rok (jer smo sve trebali prevesti i ovjeriti) ali nisu prihvatili. Onda im je trebalo mjesec dana da sve to prelistaju (meni bi trebalo 5 dana max) i naravno trazili su dopunu (npr. napisati France na hrvatskom itd).

 

Ovi moji ozbiljno razmisljaju da se zale Briselu (jer EU sve to finansira) radi ovakve procedure.  

Molim vas najponiznije da se žalite, za moju budućnost i budućnost (nesretnih) generacija Rvata koje dolaze. Preklinjem VAS, žalite se. Bocnite aždahu barem, please, neuništiva je.

Link to comment
  • 4 weeks later...

jes, ali nisu se tražile kukice za povezivanje, nego termin. a to ti je ozbiljna reč. ili bar pretenduje da je -_- .

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...