Jump to content
IGNORED

Pomoć prijatelja


MaryPoppins

Recommended Posts

srcad ste.ali ne mogu da se odlucim.nastavak je: ko se... taj se... zbog toga se stanovnici severne rumunije bore da sprece otvaranje fabrike za obradu zlata cija su postrojenja pre deset godina uzrokovala visok stepen zagadjenja u okolini.idu mi i jogurt i gliste uz zagadjenje i zlato.

Edited by luba
Link to comment

ne, ne, onda je bolje sa jogurtom, on se ionako pravi od bakterija, a gliste su ionako malo naprednije bakterije. koga zmija ujede, taj i u jogurt duva.

Link to comment
ja sam mislio da ide "koga zmija ujede i guštera se boji" unsure.gif
А ја бих му тај јогурт набио на главу.
Link to comment

treba mi hemichar (ili neko ko se tako oseca :P) da mi kaze serbsko ime zasoft chemistry methods?i koje su nashe rechi za flakes. a da nisu corn flakes ^_^i doci cu opet :D

Link to comment
i koje su nashe rechi za flakes. a da nisu corn flakes ^_^
Крљушт, пахуљице, вели мој речник.У енглеском енглеском има фраза "gone flake", што ми звучи као "пролупао".
Link to comment
Крљушт, пахуљице, вели мој речник.У енглеском енглеском има фраза "gone flake", што ми звучи као "пролупао".
el mogu bit ljuske?to su mi flakes od jednog materijala, za koje ce se nalepit neki molekuli...bemga, em nisam na svom terenu, em nam je nauchni srpski mnogo jak :D
Link to comment
mozda ljuspice? kao sojine npr
Узе ми каж.Српски је сувише прецизан, енглески је flaky и за сваки андрак ти треба контекст - нпр, песник, и шта је хтео да каже.
Link to comment
mozda ljuspice? kao sojine npr
grafitne ljuspice, mozda se i svidi :lol:sreca pa ima ko ce da chita pre zvanichne distribucije tog dostignuca ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

nekako mi delovalo odgovarajuce kad vec spomenu to nalepljivanje. odmah sam se setio kako se ljuspice soje lepe za zube, ili ljuspice kukuruza kad jedes kokice :D

Link to comment
ja bih rekla opiljci
e pa nisu opiljci, na njih se malo shta moze zalepiti. ljuspice/ljuske su pobedile za sad. dok ne budem sutra bivena zbog inventivnosti.ko nekad elektrichne livade :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...