Jump to content
IGNORED

Pomoć prijatelja


MaryPoppins

Recommended Posts

трице и кучине 1 безначајно којешта & макаршта, лупетање
Kad sam pogledao ove trice i kučine, nisam mogao da se setim preciznog značenja, ali me evo Paće poceti. Trifles je reč približna ovom Paće-ovom značenju.
Link to comment

Ako se radi o društvenim naukama, onda vežbe mogu da se zovu i "discussion group". ("workshop" ako je u pitanju neka jednokratna tematska radionica, koja se ne odnosi na standardnu nastavu)

Link to comment

Severnoamericka upotreba:Predavanja = lectures (drzi ih profesor, predavac, ili instruktor)vezbe = tutorial (drzi ih 'Teaching Assistant")laboratorijske vezbe = lab Ovde, "seminar" oznacava napredni kurs koji se ne sastoji od predavanja, vec studentskih prezentacija, i dosta citanja napredne literature i diskutovanja. Pri tome profesor ne predaje, to sa radi u "lecture courses". Seminars su najcesce kursevi na postdiplomskim studijama i mali broj kurseva u 4. godini dodiplomskih za napredne studente.

Link to comment
Kad sam pogledao ove trice i kučine, nisam mogao da se setim preciznog značenja, ali me evo Paće poceti. Trifles je reč približna ovom Paće-ovom značenju.
ПаћеТовом, колега.Trifles & ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...