Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

60, ima znak na ulazu u tunel. Pre toga je 80. U suprotnom smeru je 60 preko mosta pa kad se izađe ide 80, 60 pa 40 na kraju.Tu vazda ima radar.
kolko vidim niko nije ispoštovao, raspali jugo je bio blizu sa 68.
Link to comment

Znak za 60 je nov, tu se ništa ne menja. Ne znam od kada je snimak, ali me čudi da svi gaze preko crte. Prelazim most često i dosta ljudi se drži 60ke. Koliko sam čuo ovo još nije zvanično počelo da radi ali će početi u najskorije vreme. Biće razglednica..

Link to comment

Sigurno nije prevara, to je prilaz gradu, petlja-tunel-most, nema pešaka ni semafora, a vozači cene da su pametniji od znakova, jel.nego, otkud sad ta ograničenja na 60 negde ostaju? oćel biti i neka na 43.38km/h?

Link to comment

Na Brankovom se redovno vozi preko 60 km/h, iako pise da je u zimskim uslovima ogranicenje 40 km/h. Koliko znam, na mostu bi trebalo da bude ogranicenje 50km/h, kao i kroz grad, mada to niko ziv ne postuje.

Link to comment
Onaj koji ide taxijem ili busom ima više prava, nego onaj koji ide svojim kolima, da stigne brzo tamo gde je krenuo.Svi su jednaki, samo... (Orvel)
da, najbolji pokazatelj opšte jednakosti ljudstva je što neki imaju za kola i benzin, a neki imaju za bus.mislim da onaj koji mora da se lomi po GSPu zaslužuje da što pre iz istog izadje.sa druge strane, sedenje dodatnih 5-10 minuta u svojim kolima i nije najstrašnija kazna na svetu.
Na Brankovom se redovno vozi preko 60 km/h, iako pise da je u zimskim uslovima ogranicenje 40 km/h. Koliko znam, na mostu bi trebalo da bude ogranicenje 50km/h, kao i kroz grad, mada to niko ziv ne postuje.
fakat.
Link to comment
Na Brankovom se redovno vozi preko 60 km/h, iako pise da je u zimskim uslovima ogranicenje 40 km/h. Koliko znam, na mostu bi trebalo da bude ogranicenje 50km/h, kao i kroz grad, mada to niko ziv ne postuje.
Loše znaš. Prema propisima i pravilnicima koji se još primenjuju, ograničenje u urbanim sredinama je 60 km/h. E, sad donose nove pravilnike na osnovu novog zakona, gde će biti 50 km/h.
Link to comment
da, najbolji pokazatelj opšte jednakosti ljudstva je što neki imaju za kola i benzin, a neki imaju za bus.mislim da onaj koji mora da se lomi po GSPu zaslužuje da što pre iz istog izadje.sa druge strane, sedenje dodatnih 5-10 minuta u svojim kolima i nije najstrašnija kazna na svetu.
Ih.Počeli panduri i sudije da gledaju šta ko zaslušuje.Suviše lepo da bi bilo istinito.Zašto onda putnici taksija zaslužuju da brže prođu kroz gužvu?Koja je tu "logika"?Odgovor je da nema logike.Mrzim što sam u pravu.
Link to comment

Javni gradski prevoz u svakom slucaju treba da ima prednost u odnosu na ostale vrste transporta iz vise razloga. Naravno, isti treba da bude atraktivan, a ne nuzno sredstvo i tako ukrug se dodje do stare price o metrou.

Link to comment
Ih.Počeli panduri i sudije da gledaju šta ko zaslušuje.Suviše lepo da bi bilo istinito.Zašto onda putnici taksija zaslužuju da brže prođu kroz gužvu?Koja je tu "logika"?Odgovor je da nema logike.Mrzim što sam u pravu.
Osoba u autobusu ne treba da ima i nema prednost u odnosu na osobu u automobilu.50 osoba u autobusu s druge strane treba da imaju prednost u odnosu na 4 osobe u 4 automobila, sto je najcesa situacija. Zato sto je 50 > 4.Verovatno su se sluzili logikom da je i taxi javni prevoz, ali sto se mene tice mogu slobodno da ih iskljuce iz te 'privilegije'.edit: prvi dan nakon shto sam ovde prochitao da je privremeno ukinuta zuta traka na Brankovom, jedini efekat koji sam primetio je da busevi i nekoliko nesrecnika koji su odlucili da iskoriste svoje pravo voznje u zutoj traci, takodje stoje. Cak je neki majstor (vozac) odlucio da skrene ka pijaci (pre tunela) preko reda, pa je posle nastavio da cekica u srednjoj traci i blokira saobracaj, jer je ovaj sa stajalista krenuo da mili prvi. Posle su moj bus i jos jedan najopustenije zauzeli obe trake u tunelu i kapiram zagorcali zivot svima iza. Trazili ste - gledajte. Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...