Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

jebote kakvo snoblje observira cestitu serbiju iz gradskog prevoza i donosi modne sudove, auuuu ...sve sam petronije do petronija, arbitri elegancije. je l' vam skup taj uggs ili sta?ili je ta mrznjata na uggs i crocs nekakav znak prepoznavanja medju plemstvom?

Link to comment

e crocs je neshto najruznije shto sam ja videla u zivotu svom!pre nekoliko leta,moze biti 3 ako ne i 4,bivshi dechko mi ponosno pokaze shta mu je brat poslao iz Shvajcarske kao najnoviji svetski hit po poslednjoj modi,tada sam ih prvi put videla pre toga ni na kome,valjda su tek bile hit u Evropi,otkudznam...dakle umrla sam od smeha koliko je to grozna jedna stvardechko se postideo al shto je ruzno,ruzno je

Link to comment
e crocs je neshto najruznije shto sam ja videla u zivotu svom!
meni to nije pre svega ruzno (a i pojam ruznog mi je debelo i zauvek pomeren nakon spicastih cipela) nego ideja da stavis bosu nogu u gumenu klompu drecave boje nije najjasnija.a vucem i traume iz detinjstva od onih plasticnih supljikavih sandala za plazu sto su me terali da nosim :)
Link to comment

pa ti jos upade kamenchic na plazi u te sandale,a ti mali i nije ti dobro i,bar ja,nisam znala da otkopcham kaish a mama preko pola plaze a kamenchic zuljaznam sve su nas terali da ih nosimo :) ja samo stala kod ruznoce bez daljeg razmatranja te,crocs, pojave kao takve :)

Link to comment
jebote kakvo snoblje observira cestitu serbiju iz gradskog prevoza i donosi modne sudove, auuuu ...sve sam petronije do petronija, arbitri elegancije. je l' vam skup taj uggs ili sta?ili je ta mrznjata na uggs i crocs nekakav znak prepoznavanja medju plemstvom?
a jel ih ti nosis pa te boli?
Link to comment
ja sam se nosila mišlju da krenem da nosim paket jaja sa sobom u rancu, za svakodnevne potrebe. neko mi probije uvo jer je nestrpljiv i trubi - eto ukrasa za šoferšajbnu (ili bolje za prozor, sa šajbe se lakše obriše). <_<
Ja skoro nikad ne sviram ali imam losu naviku da glasno jebem mater, teram u kurac i slicno, cim neko napravi gresku... smirim se brzo ali to jednostavno izleti iz mene u sekundi pa da ga jebem. Tako sam jednom u Beogradu u nekoj sirokoj ulici psovao jednog lika koji je lose parkirao i izasao iz kola skoro na putu, da bi pri prolasku pored njega skontao da je u pitanju Milan Jovanovic, sirovina od coveka i takmicar u powerliftingu + bodigard poznatih u Americi...milan-jovanovic.jpgSreca pa me nije cuo, bio bi bas bedak da sam morao da ga peglam tamo pred masom.
Neverovatno. Od ova dva posta mogla bi se sastaviti 1 istinita prica iz mog kraja, koja ide ovako:Pre vise od 20 godina, jedan lik iz blokova, brat izvesnog Mise karatiste, vozi se nekim krsem (tipa fikus ili peglaja) kroz Kosutnjak. Pritom prevozi neke kartone s jajima. Ispred njega se vuce neka od onih matorih mecki, verovatno 190D. Posto nije bilo mesta za preticanje, ovaj legne na sirenu kao nezdrav, pretpostavljam uz bujicu psovki i uvreda. Kako lik u mecki nije reagovao, majstor dodje na genijalnu ideju da mu zavali jaje u zadnju soferku, sto i ucini (mozda cak i vise komada). Mecka staje, otvaraju se vrata i iz nje izlazi niko drugi nego Aziz Salihu. Mirno, bez nervoze, prilazi ovom nesrecniku i kaze: "Ajde, braco, sad lepo obrisi staklo, da ga ja ne bih tobom obrisao!".Epilog je izlisno opisivati. Tog dana nije bilo posla za klince koji peru soferke, bar kada je zadnje staklo Azizove mecke u pitanju. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...