Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

To što ih ljudi sad stavljaju na sedište je, pretpostavljam, samo posledica nezdrave količine nasumičnog zaustavljanja građanstva od strane policije od koje Srbija pati. Je l' pogađam da sad zaustavljaju li zaustavljaju?
pa pre su zaustavljali, sad su malo zatajili. kontam da je to ona fora "imam prsluk, evo, vidi, samo nemoj da me zaustaviš". Ili ko zna šta.
jadan gazza, sad ima prsluk viska.
:lol: samo da bacim hejt na jednu strašnu pojavu - juče sam iz busa video dva (2) čoveka koja su šetali gradom u potkošulji, klasičnoj siledžijki (wifebeater, za naše EFL članove :D ). Jedan je delovao kao da je samo istrčao nešto da kupi, pa ajde... ali ovaj drugi, jebote - fluoroscentni šorc, papuče, siledžijka i obavezna torbica, čeka bus ka Kaleniću.
Link to comment
jebote - fluoroscentni šorc, papuče, siledžijka i obavezna torbica, čeka bus ka Kaleniću.
Siledzijka na stranu, ali nigde ne vidim kao kod nas toliko tipova u onim kratkim sorcevima za koje sam mislio da su izumrli negde na prelazu iz 80-tih u 90-te.
Link to comment

kratko, tanko, karirano? uz to cesto idu i dlakave nozice s zajebanom tetovazom na listu. ukupno 50 kilqa zive vage sa sve sabanskom frizuromja to nosim kao donji ves

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

meni to dojaja, ja stalno izlazim u tome.metem jos pun kurac onih govana kozica i perlica oko vrata, na ruku vutra znojnica, dole papuce i tricetvrt.kozne papuce, za izlazak, naravno. ne one sporcke seljacke.

Link to comment

Totalno ne kontam one fensi gej likove sa pederusama i jos kojekakvim drangulijama, a ne podnosim ni zenske - drugarice - koje se medjusobno oslovljavaju sa "kumo"isuse.gif

Link to comment
meni to dojaja, ja stalno izlazim u tome.metem jos pun kurac onih govana kozica i perlica oko vrata, na ruku vutra znojnica, dole papuce i tricetvrt.kozne papuce, za izlazak, naravno. ne one sporcke seljacke.
i zvackas plasticnu kasicicu iz kafica u uglu usana... :D
Link to comment
a ne podnosim ni zenske - drugarice - koje se medjusobno oslovljavaju sa "kumo"isuse.gif
pratim i dižem za "draga", draga baš nam je bilo lepo, blabla...bla...bljak
Link to comment
Ovaj rad?
te su više model za kuću :D.ove moje su krzneno-vunene za plažu. ako je peščana plaža, lako ih je očistiti usisivačem:uggbeach.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...