Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

pridruyujem se hejtu +hejt za bespotrebno/ kagodmogu/ asvevrememogu/ trubljenje u saobracaju. kao da ce im konstantno nadrkano trubljenje pomoci da polete. ma, mrsh.

Link to comment

nemoj da se nervirash..ti samo vozi svojim putem..i pusti njih,oni se nerviraju i hoce da i ti upadnesh u njihov losh trip..to sam ja nauchila da ne chujem trubljenje kada sam zilion puta ostajala sa ugashenim kolima na semaforima,i po nekoliko zelenih i nekoliko crvenih...

Link to comment

ja sam se nosila mišlju da krenem da nosim paket jaja sa sobom u rancu, za svakodnevne potrebe. neko mi probije uvo jer je nestrpljiv i trubi - eto ukrasa za šoferšajbnu (ili bolje za prozor, sa šajbe se lakše obriše). <_<

Link to comment
ne mogu da smislim novi trend postavljanja fluorescentnih prsluka (info za dijasppporu : postali obavezni po novom zakonu o saobraćaju) na sedišta, kao da su navlake. Pun grad idiota sa žuto-narandžasto drečavim sedištima. Ja bi za to uveo kazne.
joj jeste, to je bas gadno.. meni nije jasna uopste ideja da ti prsluci moraju da budu vidiljivi spolja, svi ih stavljaju tako da se vide 100m dalje.
Link to comment

Ja skoro nikad ne sviram ali imam losu naviku da glasno jebem mater, teram u kurac i slicno, cim neko napravi gresku... smirim se brzo ali to jednostavno izleti iz mene u sekundi pa da ga jebem. Tako sam jednom u Beogradu u nekoj sirokoj ulici psovao jednog lika koji je lose parkirao i izasao iz kola skoro na putu, da bi pri prolasku pored njega skontao da je u pitanju Milan Jovanovic, sirovina od coveka i takmicar u powerliftingu + bodigard poznatih u Americi...milan-jovanovic.jpgSreca pa me nije cuo, bio bi bas bedak da sam morao da ga peglam tamo pred masom.

Link to comment

joj joj Signal anti age pasta za zube dakle najzad!!! anti age za desni to je ono shto mi je falilo celog mog zivota!!

Edited by ivy
Link to comment
ne mogu da smislim novi trend postavljanja fluorescentnih prsluka (info za dijasppporu : postali obavezni po novom zakonu o saobraćaju) na sedišta, kao da su navlake. Pun grad idiota sa žuto-narandžasto drečavim sedištima. Ja bi za to uveo kazne.
Stani. Ovo stvarno ne razumem. Kako misliš postali fluorescentni prsluci obavezni? Za koga?
Link to comment
Stani. Ovo stvarno ne razumem. Kako misliš postali fluorescentni prsluci obavezni? Za koga?
obavezni su i za bicikliste, ako voze ulicom tj. kolovozom.
Link to comment
To je EU propis.
Nisam znao. Mi ovde uglavnom moramo da imamo trougao i flastere. :)U suštini, verujem da fluorescentni prsluk (ali ne na sedištu) stvarno može čoveku da spasi život. To što ih ljudi sad stavljaju na sedište je, pretpostavljam, samo posledica nezdrave količine nasumičnog zaustavljanja građanstva od strane policije od koje Srbija pati. Je l' pogađam da sad zaustavljaju li zaustavljaju?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...