Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

mene vise zanima kakav ce da bude uticaj ove radikalne estradne pederastije na siroke srpske narodne mase... ovakvoga kao sto je mili plavusan nikada nismo imali
Jebeš ga
Link to comment

setim se ovog milana stankovica svaki put kad neuspesno pokusavam da udjem u odecu oznake xxl. kao da su je po njemu krojili.

Link to comment

papuče- čizme. ja juče kupovala sandale i baš sam se namučila da nadjem to što sam tražila. u toku traženja sve je vrvelo od sandala- čizama. kako je to neprakticno. gore ti skuva nogu, dole ti otvoreno. ne kapiram za koje je to doba godine, tj. za koju temperaturu. mozda 20 stepeni. ne znam. bilo je cak i nekih koje su mi privukle paznju, ne-lose dizajnirane, al' opet, aprakticne skroz. i u svakom jbnom izlogu su, od onoh lepljenih oho lepkom do kvalitetnih.edit: mozda sam ovo mogla na obucu, al' hejtovaste ovde.

Edited by vin
Link to comment
setim se ovog milana stankovica svaki put kad neuspesno pokusavam da udjem u odecu oznake xxl. kao da su je po njemu krojili.
Nije, nego si ti neobicno misicav i krupan :wub:
Link to comment
Ode Milan u hipsterke nepovratno. Bilo bi kul da ima sisice, onako malo, da se naziru.
da bi boldovano bilo tacno, morao bi da nosi babine sandale, pozeljno da su proizvedene u Causeskuovoj Rumunjskoj Edited by assück
Link to comment
setim se ovog milana stankovica svaki put kad neuspesno pokusavam da udjem u odecu oznake xxl. kao da su je po njemu krojili.
Узми амерички их их ел. Бар два броја је већи од европског.
,,kamenovane,, farmerke su ponovo u modiuzaasssnisu mi se svidjale ni 80tih:bljak:bljak:
Није то само каменовано. Ту се фура и нека киселина, нешто да не издрже више од сезоне ипо, носио не носио. Нашла моја госпоја негде подробније о томе пре неку годину.И стварно, не мош наћи фармерке да издрже. Чак и кад узмем оне што су ор'гинал индиго, дункл тегет остаје фарба на коленима, изгледају чврсте и густо ткане, опет ће негде да се подеру, офуцају, истање... као да радим на градилишту. А у ствари не мрдам од стола по цео дан.Зато имам пазарке из 99, још могу да се носе. Те чувам за зиму.
Link to comment

Trend je, nije modna pojava. Moji studenti je ga upražnjavaju po žurkama. The keg standusc-campus-beer-keg-stand-425.jpgDebilno mi je već samo po sebi, ali pre neki dan videh na FBu među slikama s jedne studencke žurke žensku u vrućim teksas pantalonicama i maloj, maloj majčici kako izvodi the keg stand sa mojim starim favoritima na nogama :wub:ultra%20tall%20ugg%20boots%20chestnut.jpgAgzice još uvek rulaju među mlađarijom.

Edited by bus
Link to comment

ne mogu da smislim novi trend postavljanja fluorescentnih prsluka (info za dijasppporu : postali obavezni po novom zakonu o saobraćaju) na sedišta, kao da su navlake. Pun grad idiota sa žuto-narandžasto drečavim sedištima. Ja bi za to uveo kazne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...