Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

taj trend poznat kao warriors ( :D ) nastao je u jeku globalne ekonomske krize da odslika prilike u drustvu & narodu podigne moral. (ne zajebavam se!)uz elemente stila 80tih koje nas vracaju u doba prosperiteta, optimizma, all that crap.mislim sve sve, ali majice s kratkim rukavima kojima s ramena visi pola kile lanaca...stvarno.
То је за навикавање... ко накупи десетак оваквих у гардероби, ливреја му/јој неће тешко пасти.
Link to comment
tako i ja nosim kombinezon kad je vruce. a posla za automehanicare puno dry.gif
U jee, kolika ti satelitska? Jel tako loš prijem u Luxemburžu?
Link to comment
U jee, kolika ti satelitska? Jel tako loš prijem u Luxemburžu?
hahaha. pa gde bas TI da se javis na tu fotografiju - nije Lussemburgo nego..... Japan! :lol:(edit - ta je bila jos jedna od manjih) Edited by msmodesty
Link to comment
hahaha. pa gde bas TI da se javis na tu fotografiju - nije Lussemburgo nego..... Japan! :lol:(edit - ta je bila jos jedna od manjih)
Trebao sam da pretpostavim da je Japan. Gde drugo imaju najveće antene na svetu? :lol:
Link to comment
a jeste primetili papuče-čizme... horor! puni su izlozi, ali ruku na srce još nisam videla nekog da to nosi. to je nešto kao papuča ili sandala na štiklu i onda se na neku foru oko članka pretvara u čizmu...
to se zovu "letnje čizme". očekujem da će se na jesen prodavati kao "zimske sandale". dry.gif
Link to comment

Koleginica brani seminarski, ima nepodeljenju paznju supersmorenog auditorijuma, i stav da je najbitnija na svetu, ikad. U pokusaju da izgleda maximalno poslovno, odenula je tamnosive pantalone i belu kosulju.Kosulja je on onih poluprovidnih, gde strafte cini smena manje i vise providnog materijala. ispod kosulje - drecavo plavi brus. :isuse:

Link to comment
Danas sam video nešto mnogo smešno... a pretpostavljam da je neka (ženska) moda, čim se nosi, odlučno i samosvesno. Radni kombinezon od džinsa (u fešn verziji) sa spuštenim gornjim delom, koji onako prosto visi, sve sa tregerima... :blink:
Ове тамније комшије никако не напушта мода дугих мајица и спуштених чакшира. Јуче у самој услузирж гледам једног испред себе... мајица му је до пола бутина, а прегиб фармерки тачно између колена. Само чекам да се окрене мода, па да гледају себе на сликама како су изгледали дебилно.
Link to comment
Ове тамније комшије никако не напушта мода дугих мајица и спуштених чакшира. Јуче у самој услузирж гледам једног испред себе... мајица му је до пола бутина, а прегиб фармерки тачно између колена. Само чекам да се окрене мода, па да гледају себе на сликама како су изгледали дебилно.
Haters hate.
Link to comment

sto volim domace stiliste. sako sa kratkim rukavima :isuse:post-92-127374248747.jpgnajjadnije mi je to sto su ti isti ljudi poceli da odevaju glumce po domacim serijama: pastelne boje dzempera, kosulja & krvati; i onda sve to isto mozes videti na ulici, slavama, saranama... od bakija koji to verno kopiraju + samsonajt peratonicu i shanirane naočale

Edited by Hustler
Link to comment

mene vise zanima kakav ce da bude uticaj ove radikalne estradne pederastije na siroke srpske narodne mase... ovakvoga kao sto je mili plavusan nikada nismo imali

Link to comment
mene vise zanima kakav ce da bude uticaj ove radikalne estradne pederastije na siroke srpske narodne mase... ovakvoga kao sto je mili plavusan nikada nismo imali
pa kakav je bio u Bugarskoj, Rusiji? oni su tu fazu prosli pre nekoliko godina, ako se dobro secam. bilo bi zanimljivo videti kakav je trag ta moda ostavila u pop kulturi, modi i, na kraju, zivotnim stilovima. meni je recimo zanimljivo u onim porukama za druzenje da se redovno pise "gay stop". priznaje se, dakle, da taj svet postoji, da je brojan i relevantan.lepo je jednom mom prijatelju rekao jedan monah da cemo uci u EU tek kada medju muskima bude 10% pedera Edited by vasudeva418
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...