Jump to content

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Sva sreća još ne. Al daj ded sliku ako ima negde. Ne mogu to da zamislim :wacko:
našla :(margi.jpg?w=450&h=4431MMMboots.jpgima još gorih po izlozima
Link to comment

pa dobro ne dokolenice, nego kao ove texas-borosane gore, te dubine. samo što su ove crne, i što su japanke a ne borosane.

Link to comment
to nije za hejt, to je za :puke:back to topik - ne mogu da vidim nikakvu lepotu u ovim, kao aktuelnim - vojnim, ja bih rekla lakejskim jaknama mad ni naramenice iz 80-ih nisu morale da se vracaju:b3.jpg
taj trend poznat kao warriors ( :D ) nastao je u jeku globalne ekonomske krize da odslika prilike u drustvu & narodu podigne moral. (ne zajebavam se!)uz elemente stila 80tih koje nas vracaju u doba prosperiteta, optimizma, all that crap.mislim sve sve, ali majice s kratkim rukavima kojima s ramena visi pola kile lanaca...stvarno.
Link to comment
margi.jpg?w=450&h=443
u da, i ovo je carski - listovi u bezoblicnim kesama za djubre ali zato ispod ispadaju na stiklama skvrcena stopala. neko mnogo zao smislja sve ovo :lol:
Link to comment

Danas sam video nešto mnogo smešno... a pretpostavljam da je neka (ženska) moda, čim se nosi, odlučno i samosvesno. Radni kombinezon od džinsa (u fešn verziji) sa spuštenim gornjim delom, koji onako prosto visi, sve sa tregerima... :blink:

Link to comment
Danas sam video nešto mnogo smešno... a pretpostavljam da je neka (ženska) moda, čim se nosi, odlučno i samosvesno. Radni kombinezon od džinsa (u fešn verziji) sa spuštenim gornjim delom, koji onako prosto visi, sve sa tregerima... :blink:
tako i ja nosim kombinezon kad je vruce. a posla za automehanicare puno dry.gif
Link to comment
taj trend poznat kao warriors ( :D ) nastao je u jeku globalne ekonomske krize da odslika prilike u drustvu & narodu podigne moral. (ne zajebavam se!)uz elemente stila 80tih koje nas vracaju u doba prosperiteta, optimizma, all that crap.mislim sve sve, ali majice s kratkim rukavima kojima s ramena visi pola kile lanaca...stvarno.
znala sam da ima neko objashnjnje :)a dzaba im warriors uniforma kad se na prvi pad berze svi ..ukake...tako da bar kamuflazna boja dobro dodje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...