Jump to content

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

prilazem glas u korist usera kingmaker, leti po vrucincini najbolje obozavam lagane i prostrane odevne predmete, beduini znaju znanje.no kad je duzina u pitanju takodje glasam i za siroke a ultramini bebidol haljinice, jeste da lete i da mogu da budu uzrok nezeljenih pogleda covekolikih majmuna ali su nadasve prakticne, udobne, uz pravu obucu i za dan i za vece i tako dalje.ukratko, smrt oklopima! barem kad temperatura predje 25-30C

Link to comment

pridruzujem se glasanju za te ultramini sto lete, al' moram da pitam: kako odvajate nezeljene poglede covekolikih majmuna od zeljenih pogleda covekolikih majmuna? :P

Link to comment
pridruzujem se glasanju za te ultramini sto lete, al' moram da pitam: kako odvajate nezeljene poglede covekolikih majmuna od zeljenih pogleda covekolikih majmuna?
+1sada me je sramota što volim da vidim lepe ženske noge :(
Link to comment
pridruzujem se glasanju za te ultramini sto lete, al' moram da pitam: kako odvajate nezeljene poglede covekolikih majmuna od zeljenih pogleda covekolikih majmuna? :P
pa jednostavno, nezeljenim covekolikim majmunima sledi fiksirajuci mrki pogled za uzvrat, posle cega uglavnom uzmicu.a sto pitas? :D
Link to comment

Veca nego ikada dominacija uskih strukiranih muskih kosulja. Vido danas jednu sulju, apsolutni hit na prvi pogled, a kad probas jbg.

Edited by Kampokei
Link to comment
aha, ricky martin kosulja, jos izazovno zakopcana samo na 2 centralna botuna?ricky-martin-latin-grammy-awards.jpg ali ako ceć mora biti pripijeno, onda bolje i kosulja nego sako
jeboga, pa ja tako nosim :(
Link to comment

a jebiga, gledao sam nekidan na njemackoj tv emisiju. gledala i mama. kazu da je grandz opet u modi.mama rece da je to super posto cu taman moci da iskoristim par tucadi kariranih kosulja koje kupe moljce u ormanu.tako da...ako tv kaze frulice, onda frulice. ko sam ja da oponiram?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...