Jump to content

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ženski modeli farmerica često imaju 1-2% elastina bez obzira na model (šire, uže ili skroz uzane nogavice).ali bio je jedan model levisa sa uzanim nogavicama koji sam probala - 100% pamuk.osećaj jeste bio oklopast <_<.

Link to comment
u pravu si, zaboravih već da je split pun nancy-ca, a znam i dvi-tri mary-anne :D
moram pitam: baš i u dokumentima napisano nancy ili nensi, as in nensi brlek? ---kad smo kod imena, jednom ovde čula majku koja je svog klinju dozivala sa [majkol]. zanima me samo kako je mali registrovan u opštini- kao maicol ili kao michael. :lol:
Link to comment
da li se vec neko gadio uskih farmerki? onih koje idu uz listove.
Sećam se u srednjoj jedne sesije čekautovanja ženskih guza, jer oko par (guza, ne sesija) nismo mogli da se složimo da l' valjaju. Konačni zaključak je bio da ćemo pričekati da dotične budu dostavljene do škole u uskim pantalonama, jer su suknje i vrećaste pantalone ostavljale previše mesta za improvizaciju.Dakle, +1 za uske 'lone.
Link to comment

pobogu, kakav je to diletantizam? pantalone nejednako farmerke. pantalone uske moze, ali jeans uzani, pa jos te koje se rastezu, arghmada sam, kad sam bila padavicarka :lol: imala crne uske, ali to je bilo da bih imala prijatelje

Link to comment

Ma, pusti sad rastezanje... A farmerke su u neku ruku ipak samo subklasa pantalona. :)Plus me iz nekog čudnog razloga asociraju na Firencu... (?!) Nije meni lako. :isuse:

Link to comment
da li se vec neko gadio uskih farmerki? onih koje idu uz listove.
Sve zavisi od listova -_- i toga ko i kako ume da ih ukombinuje sa ostatkom odeće. Što ti reče, Bgd je ovo, svašta se da videti na ulicama. Ali uske farmerke su mi super, furala crne i neke plave iscepane na milion mesta, u srednjoj sa martinkama kada bejah mlada pankerka. ^_^ Edited by Linda Lee
Link to comment
Ali uske farmerke su mi super, furala crne i neke plave iscepane na milion mesta, u srednjoj sa martinkama kada bejah mlada pankerka. ^_^
zasto bih se okladio da si bila mlada mjetalka...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...