Jump to content

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

A čarape koje su napravljene po istom principu? Daju na interesantnosti ili ne?
To ne vidim na javnim mestima pa me ne tangira.Doduse, iz mog iskustva, devojke koje su nosile carape na sarene debele pruge su uvek bile nekakvog mlitavog karaktera iako su se prodavale za nekakve pametnice i buntovnice.
Link to comment

Meni je hejt kad devojke zimi na hladnocu NE NOSE cizme. Prosle zime napravio na gajbi malu zurku i bilo nekih 30ak ljudi, pola-pola. Tih desetak pari zenskih cizama na onome sto je te veceri bio plesni podijum je bio jedan od seksijih prizora ever. Znaci, kad je hladno, cizme.

Link to comment

cizme su dobrodosle u svako godisnje doba, mada se ja ne bih usudila da nosim nesto skroz neprakticno (dakle, samo zarad lepog izgleda, kao sto su cizme na golu nogu, sto je supersegsi, ali ne smem) na temu sam dosla zbog: fascinator!buahahahaha, danas sam procitala u casopisu da to postoji. kakav genijalan naziv. fasicnator je proizvod za na glupu glavu (razgledajte)inace, nabavicu jedan, tek da imam. naziv je odlican kao terminolosko resenje 'namenski ves'

Edited by kingmaker
Link to comment

Fascinator je sad A Must Have ako ideš na neko ЕКСКЛУЗИВНО venčanje, npr, jer današnje devojke smatraju da je neuljudno pojaviti se na takvom jednom događaju u običnoj suknji, recimo, ili daleko bilo farmerkama. Sad MORAŠ da imaš Hollywood Red Carper dress i fascinator. Svi smo dekadentni u pičku materinu :)

Link to comment

jes vala. boze sacuvaj da smo klasicni i neglamurozni. meni to isto bezveze (osim kad nije ocigledna duhovitost u pitanju); nekako mi se cini da nema nista otuznije nego imitacija 'crvenog tepiha', posto niko nema tu lovu, pristup tim dizajnerima i, na kraju krajeva, takvu priliku.

Link to comment

''Svaka devojčica sanja da jednog dana postane princeza''Ko si ti da rušiš iluzije? U stvari, znam, to radiš namerno da bi sebi jednog dana obezbedila pacijente.. Clever :)On topic, ja imam neka dva rajfa koja imaju tako neke zajebancije po sebi ali (nažalost?) nisu fascinatori. Ionako sam ih za sad nosila samo po kući (crni mi se ni ne vidi na glavi, propala investicija :( )

Link to comment

fascinantno. ja moj fascinator cuvam samo za ovo, na svadbama mi ga obicno ispolivaju pivom.od neobicnih rajfova imam samo jedan koji je toliko jak i uzak da izaziva glavobolju, uci me samodisciplini i poniznosti.i +1 za seksi cizme, s tim sto nikad nisam volela ili umela da nosim kaubojke, ali je to bas do mene.

Link to comment
On topic, ja imam neka dva rajfa koja imaju tako neke zajebancije po sebi ali (nažalost?) nisu fascinatori. Ionako sam ih za sad nosila samo po kući (crni mi se ni ne vidi na glavi, propala investicija :( )
to je kad imas kosu. ja sam dobila za ng od sefice jedan tamno zeleni rajf sa nekim indiskretnim budzama, i ceo poslednji dan posla sam ga nosila usled straha od odmazde. kad sam usla kod koleginice u kancelariju uplasno me pitala sta mi je to na glavi.
fascinantno. ...
ja ne razlikujem dozvoljeno i nedozvoljeno u askotu. + ovaj trend je i u originalu degeneroidan (to sam sama smislila).
Link to comment
jedino sto fascinira je eklatantna unakazenost likova s tim govnom na glavi
Word.A najtragicniji momenat mi je nekako cinjenica da barem sto se iz ovih fotki da zakljuciti, tu skalameriju natacinju uglavnom zene vec neugledne spoljasnjosti, valjda u nadi da ce "shock and awe" strategijom privuci paznju na sebe.Pa i privukle su...alright :mellow:
Link to comment

Meni su gadne one kratke, skracene pantalone, ili bermude, 3/4, do kolena, iznad ili preko, sto nosase zenske prosle godine (pogotovo gadne na 'starijim' osobama severnog pola). Mada vidim da neke nose i zimi, sa sve duboke cizmetinama, pa jedno drugo sustize. Takodje 1 h8 na ove bezglave pubertetlije sto furaju air max 234, sa sve suskavim tresama i besnim psima... Sve to mi je 1 fuj (da ne pricam da su i neki ortaci pokupovali iste gilje :isuse:).I jos 1 h8 za rolke, bilo m/z, skoro da nisam video nijednu lepu ili da nekom lepo stoji. Bljax.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...