Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Nije ajtem, ali je pojava.Aspide vs Julia Roberts :heart:Jesu stvarno na tim mestima tolike nadobudne zjake? Imaju li forumaši/ ce iskustva s tim?I kakva je situacija u BG-u po tom pitanju?Danas bila u šopingu i sve prodavačice bile baš jako ljubazne. Valjda se sažalile gledajući kako očajnički pokušavam da iskoordiniram boje. ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

Meni bas zho sto nisam jedno 5 godina mladji pa da okitim tim hipster lookom, sa sve uskim lonama. Zacinio bih ga i sesirom a la Pete Doherty. Ovako, sa prevaljenom tridesetom bih samom sebi ipak delovao groteskno.

Link to comment

za tridesete su pank duks i makserice i litebo vou, tebra. cool.gif inače, redbuse, super si pogodio ajteme. danas u školici liftom putovala s jednim s ispeglanom emo kosicom, crnim lakiranim noktima, ajlajnerom i skini džinsom i tim vans espadrilama ili šta su već. pričao o egzistencijalizmu drugarici koja je nosila uggs. 2 out of 2. :lol:

Link to comment
Jesu stvarno na tim mestima tolike nadobudne zjake? Imaju li forumaši/ ce iskustva s tim?I kakva je situacija u BG-u po tom pitanju?
Odvratne su, u većini slučajeva. Obzirom da ja skoro uvek krstarim gradom u farmerkama, patikama i bez šminke, jasno je da tako šuntava i navraćam u radnje da nešto vidim. Ne možeš da zamisliš kako te odmere na vratima da vide da li si dostojna ''njihove'' radnje (to je poseban fenomen identifikacije luzerki sa mestom u kojem rade za [ni ne znam koliku] platu) - disclaimer - ne mislim luzerke jer rade kao prodavačice (taman posla) već što im je mentalni sklop takav da misle da su uhvatila Boga za onu stvar ako rade u nekoj prodavnici iole skuplje odeće/obuće..Ne bih sad mogla da navedem konkretan primer radnje gde mi je bilo neprijatno što se uopšte obratim prodavačici (obično se iznerviram u trenutku pa posle potisnem) ali svakako da ima i kontra primera gde su devojke/žene vrlo ljubazne iako se iz aviona vidi da su im mušterije uglavnom vrlo imućne.Bah, as I said, sve je u mentalnom sklopu.
Link to comment
vans espadrilama ili šta su već. pričao o egzistencijalizmu drugarici koja je nosila uggs. 2 out of 2. :lol:
E još da je u liftu bio neko u Crocsicama i da svet odmah implodira. :lol:
Link to comment

Glede rospijetina iz Joshuinog linka...pa, bilo je svakakvih, ali nikad toliko gadnih. :mellow: Što se mene tiče, vrh shit liste nedodirljivo drže uposlenice parfumerijskih objekata (ah!), po ispoljenoj količini bahatosti, neuljuđenosti i drskosti. Zašto je tomu tako, pojma nemam, cijenim da je Valk u pravu, ali definitivno stoji da tamo rijetko nalazim pristojno čeljade. Što je sasvim ok; sve više se služim on line kupovinom, pa ne dajem nikome gušta da na meni liječi svoje komplekse više vrijednosti. (Ni tete apotekarice nisu puno bolje, I must say)Pri kupovini garderobe i obuće imam uglavnom ok iskustva. Bilo ih je manje susretljivih, više susretljivih, nasmijanih, sve sa make yourself at home stavom, simpatičnih i onih koje to nisu, ali nekih većih ispada nije bilo. Očekujem "dobar dan, izvolite, mogu li Vam pomoći i doviđenja", mislim da to svaka šuša može. I mora, ako već živi od neke prodaje, dakle mušterija, dakle, mene. I to sam uglavnom dobivala.

A, flashback. :) Prije neku godinu - 2 sam ušla u neki novootvoreni, naizgled slatki dućančić sa onim accessories điđama, ništa pretenciozno ni skupo. Ulazim ja, dvi cure mojih godina stoje za kasom, ćakulaju one, ja pozdravljam, one ni ćuš. Prešetavam se ja dućanom, inače prostorom maltene metar za metar, toliko je malen, znači registrirale su one da je netko ušao - ni pogled da su podigle. Meni (standardno) skoči tlak, teatralno ih pozdravim i više nikad ne uđem u taj dućan. Nisam ništa napravila, govance još posluje :D , ali da ću kročit ikad više nogom negdi di me i ne pozdrave, jok. Možda sam ja čudna osobica, ali to meni JE big deal.

Link to comment

Možete da pljunete Vansu pod prozor. I pantalonama frulicama.Vezano za prodavce...letos sa bratom ušao u salon automobila pored karting staze na autoputu, mislim da je BMWov. Išli da pitamo pošto je karting pa da svratimo, red je. Obučeni kao da smo sad došli sa neke rabote, ali čisti. Naravno da nas niko nije ni pogledao, kamoli nam se obratio. Stajali tako neko vreme, kenjali o ventilima i kubikaži i otišli. Sa željom da se jednom vratimo još grđe obučeni i 25 hiljada evra u džepu.

Link to comment
Vezano za prodavce...letos sa bratom ušao u salon automobila pored karting staze na autoputu, mislim da je BMWov. Išli da pitamo pošto je karting pa da svratimo, red je. Obučeni kao da smo sad došli sa neke rabote, ali čisti. Naravno da nas niko nije ni pogledao, kamoli nam se obratio. Stajali tako neko vreme, kenjali o ventilima i kubikaži i otišli. Sa željom da se jednom vratimo još grđe obučeni i 25 hiljada evra u džepu.
neee, pa ljudi, zar niste ništa naučili od Pretty Woman... možete misliti o tom filmu šta god hoćete, ali je legendarna (iako ne najoriginalnija stvar na svetu) epizoda odbrane čitavog middle class koncepta - kad džulija udje u neki nabudženi butik, pa kad je prodavačice gledaju kao "nije ova radnja za tebe, znaš", pa ona ode u neku drugu radnju gde je hoćeju, tj hoćeju njene pare, pa kad se nakupuje, sa punim rukama kesa sa robom vrati se u onu prvu radnju, i kaže kao "da li me se sećate? ja sam ona kojoj niste hteli da prodajete. BIIIIIG mistake". e tako se to radi, a ne još da im dajete pare.
Link to comment
Možete da pljunete Vansu pod prozor. I pantalonama frulicama.Vezano za prodavce...letos sa bratom ušao u salon automobila pored karting staze na autoputu, mislim da je BMWov. Išli da pitamo pošto je karting pa da svratimo, red je. Obučeni kao da smo sad došli sa neke rabote, ali čisti. Naravno da nas niko nije ni pogledao, kamoli nam se obratio. Stajali tako neko vreme, kenjali o ventilima i kubikaži i otišli. Sa željom da se jednom vratimo još grđe obučeni i 25 hiljada evra u džepu.
Kao Bjelogrlic u Boljem Zivotu...
Link to comment
  • 1 month later...

sedim u busu a oko mene jedno 4 devojke sa onim rukavicama bez prstiju ali sa vrhovima ipak nadsivenim iznad spoljne strane dlana. tonula sam u stolicu od straha da ove rukavice ne zakevcu na mene.AAAAC6G-b98AAAAAAHaBkA.jpgdakle ovako, ja sam cura koja nosi torbu koja je cela u sljokicama sto znaci da ne izvlacim skrivene poruke na osnovu necijih modnih detalja.medjutim, za sve ribice koje misle da ce im ovo lutkarsko pozoriste na rukama dati na interesantosti mau imaNEWSFLASH!paaaa...nece!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...