Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

sto bre? imam ovaj sa sredine slike, i mogu da ti kazem da mi to popravlja neretko usrane dane... mislim lagano je, stane u dzep, i cuva brdo muzike...
mozda zato sto je mnogo toga sa znakom jabuke trenutno u f-ji sminke ili modnog aksesoara/ovde naravno izuzimam ljude koji jedu leba od audio-vizuelnih kerefeka/
Link to comment
mozda zato sto je mnogo toga sa znakom jabuke trenutno u f-ji sminke ili modnog aksesoara/ovde naravno izuzimam ljude koji jedu leba od audio-vizuelnih kerefeka/
a, to... ne pratim modu a i ljude izbegavam... meni je mali crni ipod iz "nastaviti niz: walkman, discman, ipod"... i nista vise.
Link to comment

uj, topik je predugacak da bih proveravala da li je neko to pomenuo, pa ako jeste, pardonirajte, ali: devojke koje u sred zime nose kratke jakne i ispod go stomak. ajd sto nije zdravo (jajnici, ovo ono), nego sto mi je to sa stilske strane bre grozno.

Link to comment
  • 1 month later...

par dana sam na johns hopkins univerzitetu, radim neke ekperimente. 1/3 kampusa nosi patike i bele carape do pola lista, 1/3 plasticne sandale za hiking, 1/3 japanke (oni najkulji, vec razdeviceni)

Link to comment
par dana sam na johns hopkins univerzitetu, radim neke ekperimente. 1/3 kampusa nosi patike i bele carape do pola lista, 1/3 plasticne sandale za hiking, 1/3 japanke (oni najkulji, vec razdeviceni)
ova prva 1/3, gleda li Schwartzwaldklinik redovno?a ova 3. razdevicena izmedju prstiju na nozi?
Link to comment

Primetih u poslednje vreme da devojke masovno nose Nike patike koje su iste kopačke (srećom bez krampona).Ovo je najpribližnija slika koju sam našao, mada patike na koje je mislim još više liče na fudbalske: 324863-003~V.jpg

Edited by Bane_V
Link to comment
- urbani japiji sa 317 kablova koji im vire iz svake telesne šupljine i sa sklopivim biciklom u rucibike1.jpg
jbte vi tamo u blokovima prisustvujete civilizacijskoj i zivotnokulturoloskoj renesansi - nije valjda da si ovako nesto video u kraju?!
izgleda da je spiritualnost ove godine opet IN
mda, kad ste nam uvalili sensu umesto da je ljubomorno cuvate za sebe.
Link to comment
Primetih u poslednje vreme da devojke masovno nose Nike patike koje su iste kopačke (srećom bez krampona).Ovo je najpribližnija slika koju sam našao, mada patike na koje je mislim još više liče na fudbalske: 324863-003~V.jpg
ali sa što više zlatnih detalja i čepovima isod pete. sportska elegancija all the way C8CFBA4F00B5DC2C72D95BF0BB8AB909.jpg
šemsu?
:lol: sensa magazin za sretniji život radiš li uopće na sebi?
Link to comment
srpska sensa nije ni blizu hrvatskoj, mi imamo zanu, zanu, hejdudadej
ali ni hrvatska nije ni blizu srpskoj, nanananacitas, aaaa, sad si se ofirala ;)
Link to comment
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...