Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

palestinske marame sa sljokicama i u bojama. ako sam ih vec pominjala, pardon, ali bas mi idu na zivce stravicno. kod mene na poslu ih obilato vidjam, a sigurna sam da ne znaju da pokazu palestinu na mapi. sigurna.
ali zato gotovo sigurno znaju da pokazu dubai :P inace, ta marama nije eksluzivno palestinska, nosi se sirom bliskog istoka, ali je jeste proslavio arafat, pa je otud i `palestinska` :) ja imam, nosim i puno volim onu klasicnu, crno-belu, ali imam i jos 2 u boji. razlozi su vremenski uslovi, ali i politicki stav (citaj:palestina).brojanica od srebrnog konca je nenadjebiva dosad! a ako ima od srebrnog, sigurno moz da se nadje i od zlatnog, al je ja jos ne primetih :lol: i jos jedan :wub: za dokolenice, posebno one koncane koje me podsecaju na srecno detinjstvo.
Link to comment
ja imam, nosim i puno volim onu klasicnu, crno-belu, ali imam i jos 2 u boji. razlozi su vremenski uslovi, ali i politicki stav (citaj:palestina).
:wub: ja furam ovaj kad vetrić pirne.BlueLordsPrayer.jpg
Link to comment
... kao i palestinske marame sa sljokicama i u bojama. ako sam ih vec pominjala, pardon, ali bas mi idu na zivce stravicno. kod mene na poslu ih obilato vidjam, a sigurna sam da ne znaju da pokazu palestinu na mapi.
Sta ima veze, totalno se slazu sa pakovanjima fair trade kafe u Starbucksu i sa Macbook Air... to je bre 1 osve(s)ceni lajfstajl283326225_34608640c0_m.jpg50643a.jpgapple-macbook-air-case.jpg
Link to comment
Ne znam je li ovo bilo bilo
sto bre? imam ovaj sa sredine slike, i mogu da ti kazem da mi to popravlja neretko usrane dane... mislim lagano je, stane u dzep, i cuva brdo muzike...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...