Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

nije figo, ali skoro isto :Dmeni su ruzne ove ogrlice u obliku roga, hit po gradu, koliko vidimN-1391.jpgnisam nasla bolju fotku, nije samo stras u pitanju... takodje su mi uzasne farmerke 'sa radom', kao i palestinske marame sa sljokicama i u bojama. ako sam ih vec pominjala, pardon, ali bas mi idu na zivce stravicno. kod mene na poslu ih obilato vidjam, a sigurna sam da ne znaju da pokazu palestinu na mapi. sigurna.

Link to comment
btw. netko je spomenija vjerski accesorize. ovo je tu hit: narukvica-txt.jpg
Iako mi je prvo bilo tesko da poverujem ocima (ko u reklami za Coca Cola Zero) nedavno sam u jednom prominentnom kafeu zapazila sledecu pojavu (a.k.a. kabbalah narukvica)b16064446.jpgNajpre sam mislila da je koncic protiv uroka, medjutim, posto je isti bio na ruci neke gradske new-age-mumbo-jumbo-smaracice, usudjujem se da verujem da je bas gorepomenuta kabala u pitanju.Ne lezi vraze, tek crveni konac (ili sta-god-da-je-u-pitanju) sam zapazila jos par puta na raznoraznim podlakticama grada Beograda :mellow:
Link to comment

Dokolenice mogu tako grozno ponekad da izgledaju, narocio ako se ne uklope sa ostatkom autfita.Jezim se od ovih koji nose te religiozne stvarcice, mada najvise od onih brojanica sto se nose oko vrata, jos kad ih muskarci nose... :puke:

Edited by Paprichica
Link to comment
Ovo je glavni hit u Airport City-ju. Mozda je lokalnim muzijacima i bilo zanimljivo, ali otkad ih ama bas sve zenske ovde nose - vise nije1600250641_b5206fa74e.jpg
me like it... obozavam dokolenice uz kratke karirane suknjice/haljinice :wub:ili uz cizmice;opt-plaid-skirt-coat-countr.jpg:wub: Edited by Hippie
Link to comment

sto mene smara kad vidim da neko baca hejt na nesto samo zato sto svi to nose.ne mogu da se ne zapitam jel to zato sto predmet hejtovanja stoji svima osim doticnoj osobi koja hejtuje?

Link to comment
sto mene smara kad vidim da neko baca hejt na nesto samo zato sto svi to nose.ne mogu da se ne zapitam jel to zato sto predmet hejtovanja stoji svima osim doticnoj osobi koja hejtuje?
šta ću kad imam krive noge :(
Link to comment
sto mene smara kad vidim da neko baca hejt na nesto samo zato sto svi to nose.ne mogu da se ne zapitam jel to zato sto predmet hejtovanja stoji svima osim doticnoj osobi koja hejtuje?
klonovi smaraju.a ovi sa crvenim koncem, oni su za zabod u glavu.:)
Link to comment

QQ, đe da počnem...- obuća koja izgleda kao da je generacijama brižljivo čuvana u rektumu da bi dobila rustičnu patinu štrokavosti (meni najupečatljiviji primer - pocepane starke bez pertli sa naslagama blata još sa Galipolja)PHO2820.jpg- "ukrajinski kamiondžija je sinoć malo preterao al je dobro platio" visoka štikla-neoprana kosa-pocepane čarape-Cyndi Lauper second hand minićP6050005.JPG- "neću na fizičko, pustite me da čitam Jesenjina" dečaci fluffy kosica, u pantalonama u kojima su Čobi, Boba Stefanović i Ivica šerfezi odvajali pičke, polo majicama sa odeljenja za decu iz inkubatora i neizostavnim dioptrijskim (?) naočarima koje su sedamdesetih u Optici dobijane na recept:9ebb_2.JPG- ženske pantalone koje dokazuju da je Rumenka bila apsolutni trendseter kad je Radovanu sašila pantalone od kaputa:2452982447_d15cd4a765.jpgpants2-thumb.jpg- slušalice za MP3 playere koje je NASA rashodovala još 1967. jer je ustanovljeno da svojom težinom lome vratove zaposlenihpioneer%20headphones%202.JPG- pobožno čitanje knjiga (retko koja ispod 734 strane) u metrou, redu u Starbucksu ili bilo kom drugom dobro posećenom mestu gde svi mogu da vide tu neumiruću žeđ za kulturom- urbani japiji sa 317 kablova koji im vire iz svake telesne šupljine i sa sklopivim biciklom u rucibike1.jpgJbg, spreman sam da prihvatim da sam samo balkanski balvan koji jednostavno ne razume, al meni sve to ogavno.

Link to comment
QQ, đe da počnem...- ženske pantalone koje dokazuju da je Rumenka bila apsolutni trendseter kad je Radovanu sašila pantalone od kaputa:2452982447_d15cd4a765.jpgpants2-thumb.jpg- pobožno čitanje knjiga (retko koja ispod 734 strane) u metrou, redu u Starbucksu ili bilo kom drugom dobro posećenom mestu gde svi mogu da vide tu neumiruću žeđ za kulturomJbg, spreman sam da prihvatim da sam samo balkanski balvan koji jednostavno ne razume, al meni sve to ogavno.
:lol: :lol: :lol: :lol: Jebote, kolege me gledaju zašto se ovoliko smejem... Onda dolaze do stola i počinju i oni... Pantalone su 1 vr'...
Link to comment

sklopivi bajk bez japija ja ok koncept.imam slichan oblik rama za stakla sa dioptrijom. mada, imam ga vec 2 godine.trebam poterati novi trend koji ce kasnije biti hejtovan :)

Link to comment
- pobožno čitanje knjiga (retko koja ispod 734 strane) u metrou, redu u Starbucksu ili bilo kom drugom dobro posećenom mestu gde svi mogu da vide tu neumiruću žeđ za kulturom
balvane balkanski, meni ovo skroz ok ;-)mnogo bolje za videti od tupih pogleda nasih napacenih sugradjana kroz prozorska okna autobusanekako, kad vidim bre te ljude sto citaju u metrou npr, osetim kolko su oni rastereceni a ne one odvratne zenetine s trajnom sto eto tako samo blenu, tupo, i ko zna o cemu te misle tad, a onda povratak u stvarnost, ustanu i pitaju "jel silazite na sledecoj?"eto tako, ja mrzim trend sofera da isuvise rano zatvore vrata i spljeskaju ljude jer da toga nema ne bi ni postojalo to pitanje "jel silazis na sledecoj?"ja kad sam malo bolje razmislila verovatno mi je to bilo najcesce postavljano pitanje u zivotu
Link to comment
balvane balkanski, meni ovo skroz ok ;-)
i meni. zamisli tek one sto strikaju po metroima. ja sam heklajuci shalove svojim ljubavima skoro izgubila godinu na faksu.
Link to comment

qq, i ja citam gde stignem - znaci autobusi, ako voznja traje duze, kad klopam na brzaka ili pijem kafu... nije zedj za kulturom, al kad sam negde sama, i sedim, skroz mi logicno da citam knjigu i tako se zabavim... :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...