Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Ovo je glavni hit u Airport City-ju. Mozda je lokalnim muzijacima i bilo zanimljivo, ali otkad ih ama bas sve zenske ovde nose - vise nije1600250641_b5206fa74e.jpg

Link to comment
Ovo je glavni hit u Airport City-ju. Mozda je lokalnim muzijacima i bilo zanimljivo, ali otkad ih ama bas sve zenske ovde nose - vise nije
A na šta konkretno misliš, pošto ja tu ništa neb' dir'o? :čola:Ekšli bi, i te kako... :wicked:
Link to comment
žemske? ukoliko da, slažem se.
zemske, negokake. Al' zamisli sad zene svih velicina i gradje u istim :unsure:
a pa to se u telenoru nosilo jos proslog proleca, firma za uzor u svakom pogledu!
Da su makar prestali na vreme:-(
Link to comment

Aman, dokolenice su seGsi, ljudi, zašto to na hate? Gledajte kako to lepo prati liniju noge, i kako onaj deo koji pokriva priziva onaj deo koji je otkriven...Kako beše ono u "Slučaju Harms"? Jeste o čarapama sa halterima, ali je primenjivo:Milica Tomić (Irina Mazer): "A odavde već ide gola noga"Frano Lasić (Danil Harms), hvatajući je: "Neka, neka..."Milica Tomić(Irina Mazer): "Kako to mislite - neka, neka?"

Link to comment
zemske, negokake. Al' zamisli sad zene svih velicina i gradje u istim :unsure:
npr. zamisliti mene (jedan bivsi mojim jakim listovima tepao "Sabanadzovic"). tj. ja sebe zamislih i bas mi :yucky:
Link to comment

Veliki veliki LOVE za dokolenice. Ne znam zasto, ali prvo pomislim na Pandoru iz Dnevnika Adriana Mole-a, iako se uopste ne secam da li ih je nosila. Tj. verovatno se knjiga ne ocituje direktno o tome, ali 13-godisnjak anglofil nije mogao ili hteo drugacije da zamislja Pandoru.

Link to comment
tj. ja sebe zamislih i bas mi :yucky:
moraš ih nosit s dovoljno pionirskog duha i vjere u napredne ideje.usp. km :wub: btw. netko je spomenija vjerski accesorize. ovo je tu hit: narukvica-txt.jpg Edited by Nicol
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...