Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

E, imam vise komada cizmi, ne zna se koje od kojih lepse, sa stiklom, bez stikle, al ne mog' da skinem patike, nema sanse. Cele zime idem u patikama i mnogo me nervirao ovaj golemi sneg kad sam morala da obujem cizme. Ne znam zasto. Ima valjda neke veze sa udobnoscu, a i lenjoscu.

Link to comment
'el moze neko da mi objasni zasto ljudi (tinejdzeri uglavnom) idu u patikama po zimi, snegu i bljuzgavici? ne verujem da je to zbog siromastva posto je rec o skupim patikama. 'el to neka moda?
u bilo cemu, samo ne u uggs. ekstremni hejt na to nozno cobanstvo.
Link to comment
'el moze neko da mi objasni zasto ljudi (tinejdzeri uglavnom) idu u patikama po zimi, snegu i bljuzgavici? ne verujem da je to zbog siromastva posto je rec o skupim patikama. 'el to neka moda?
Ja nisam nosio cipele od maturske veceri, sto mu ga dodje skoro 9 godina. Tada sam valjda nosio 47 pa sam nasao neke u Beogradu, cak su bile sasvim solidne (naravno, to je i jedini put da sam ih obuo). Sad nosim 48.5 i imam velikih problema da nadjem i normalne (non-basketaske) patike a cipele vise i ne trazim...Ako ima neka dobra dusa koja zna gde ima velikih brojeva (posto se blizi leto, moze i tzv. patike-cipele), neka mi javi.
Link to comment
u bilo cemu, samo ne u uggs. ekstremni hejt na to nozno cobanstvo.
je li iko video nekoga da u tome hoda [relativno] normalno, bez da vuce noge?
stvarno su ajme. k tome i kostaju masno, jer se rade navodno direktno od frizure mladoga merina. ne znam za vas, ali meni se cini da takve ruznjikave stvari i prolaze dobro jer su skuplje od konkurencije?edit: @ zli: sketchers, timberland, ecoo i lloyd su neke od marki koje imaju komotne brojeve 48 i 49 pa procesljaj mista di se prodaju Edited by Nicol
Link to comment

Baš sam ih danas primetio nekoliko. Sjajan trend. Za sledeću sezonu ću ponuditi da devojkama za adekvatnu cenu umotavam noge od mesa i sala neočišćenom kožom tuljana i znalački pričvršćujem heftalicom. Biće to trendi komad obuće, i za igranku i za plug.Nemo' neko da mi je maznuo ideju slučajno. "Tuuljs - the polar way"

Link to comment
A to su one sto lice na produzene patofne. Nije mi jasno kako neko oboli od tolikog nedostatka stila da moze to da obuje.
pa jebozovno je na nekim zenama sa tankim nogama i dobrim dupetom u uskim farmerkama. podseca na erotske filmove sedamdesetih, ima tu raunchy vulgarnost upakovanu u gradjansku satro pristojnost. a neke vlasnice imaju poriv da prijavljuju kako nema potrebe da nose carape u njima, sto neumitno sagovorniku otvara dalja pitanja koje su granice minimalizma u zimskom odevanju u doticnom slucaju. ovo iznosim kao cinjenicu koju treba uneti u zapisnik diskusije, ne bih polemisao ;)
Link to comment
  • 1 month later...

brojanice (al sad ove koje se koriste kod katolika - to se bese zove "krunica"?), kao modni detalj na nekim novim klincima, i to pretezno muskim

Edited by Mancunian
Link to comment

E stvarno, koja je fora sa tim uggs cizmama, vidim da ih nose i zimi i leti?Jel u pitanju to sto su udobne, ili su samo trendi zato sto ih nosi gomila seljebritija?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...