Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Zaista mi je tolerancija na visokom nivou i uglavnom mogu da kazem da mi se nesto (mnogo) ne svidja.Ali ovo je, cak i od mene, zasluzilo HEJT godine. HEJT do neba za proizvodjaca Heelarious koji je poceo da proizvodi cipelice za bebe sa stiklom. Dobro ste procitali! Ja u shoku iscitavala vise puta novinski clanak sa sve slikom.

Link to comment

E bas to! Zar to nije groteskno (u najmanju ruku)? Koji su ti ubogi roditelji koji bebu natakare na stikle? Van pameti. Ili od dece prave izlozbene eksponate? Jesu li ti roditelji porazgovarali sa nekim pedijatrom? Ja sam zapanjena.

Link to comment
E bas to! Zar to nije groteskno (u najmanju ruku)? Koji su ti ubogi roditelji koji bebu natakare na stikle? Van pameti. Ili od dece prave izlozbene eksponate? Jesu li ti roditelji porazgovarali sa nekim pedijatrom? Ja sam zapanjena.
pa zar ovo nisu samo dekorativne cipele? s obzirom na vatiranu satensku potpeticu nekako sumnjam da su namijenjene hodanju. Edited by Nicol
Link to comment
pa zar ovo nisu samo dekorativne cipele? s obzirom na vatiranu satensku potpeticu nekako sumnjam da su namijenjene hodanju.
Pa ja i ne vidim da bi beba uopste mogla da hoda u tome. A ako je za dekoraciju onda hejtujem dekoraciju. Bebe nisu i ne trebaju da budu eksponati za izlozbu pa da se dekorisu. Nisu bebe bozicne jelke. Samo jos cekam da pocnu da proizvode tange za bebe cim se odviknu od noshe. Vec ih i prave za sestogodisnje devojcice. Ja mislim da to nije zdrav trend.
Link to comment
ja da imam takve listove, ne bih nikad nosila štikle.
:lol: Da imaš takve listove ne bi ni umela da postuješ na internetu. ...Morgana, ovo za navlake je vrlo accurate opis. ...Usput, viđam i ove šunjalice u krznenoj jeti varijanti. QQ
Link to comment

videh uputstvo za ugg cizme. nose se na bosu nogu :huh: :"UGG? footwear is designed to be worn barefoot to maximize the cushioning and warmth of sheepskin."

Edited by mei
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mrzim sve ovo đubre iz osamdesetih koje već nekoliko godina hara ulicama. Grejači za noge s cipelama na štikle, Janet Jackson/Paula Abdul kapice, ogromne alka minđuše veličine Hulkove narukvice itede.It was wrong the first time. It's wrong now. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...