Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Jaoj, ne znam :unsure: Biće da su traume iz detinjstva, još pamtim kupovinu nekih lakovanih cipelica kad sam imala sedam, osam godina, u onoj Obući u Knezu gde je sad Zara, morala sam da ih nosim uprkos protivljenju :( Slažem se da mogu ponekad dobro izgledati, ali kad vidim su devojke u njima svaki dan i to na faxu... It's repulsive.

Link to comment

Ne znam da li je samo moj nesrećni grad, ili je ovo već dugo trend i po vašim gradovima i zemljama:uggs.jpgUggs. Good name, cause they're butt UGG-ly. Skoro up there with Crocs.

Edited by crveni autobus
Link to comment

a da vas obavestim ima i pletena varijanta,pletene ko sirogojno djemperi :wicked: one su i malo skuplje,izgledaju ko one 'zepe' omiljene kod starije populacije.

Edited by lena21
Link to comment

Ma što je najgore te 'patofna-čizme' nemaju nikakva ojačanja da daju kakvu takvu stabilnost stopalu,svaki put kad ih vidim ne mogu se načuditi šta devojke vide u njima, em su ružne,izgledaju ko gradski jetiji u njima,imaju visok potencijal za povredu stopala,extra što su samo za suvo vreme i dodatno treba da izdvojiš za tu neprijatno ružnu stvar više od 200 jura za ove pletene celih 240.

Link to comment

meni su ags baš slatke :P, samo što su beskorisne. meni ide na živce poplava ciklama i ljubičastih stvari. pozitivno je što sad grad izgleda šarenije, kao i to što mi koji nosimo organske (sad sam smislila taj eufemizam) boje izgledamo samosvesno.

Edited by kingpoppins
Link to comment

Samo se vi sprdajte na račun ishtrikanih čizmi,da vidite kad zlatiborske pletilje saznaju za trenutni krikić mode u vidu shtrikanih čizmi i kad ispred Beogradjanke osvanu pendžetirane vunene čarape...

Link to comment

e, da, intimni hejt: kaputi sa 3 cm kracim rukavima i 3 cm visim strukom. svi do jednog koje sam probala su takvi. a nije do mene, nosila sam kapute i ranije, i bili su mi taman.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...