Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ne znam dal sam vec hejtovala ali ponovicu. zasto, zasto, zasto zene nose bruseve kad nose majice koje trebaju da se nose bez istog (majice bez ledja)niko ne zeli da gleda njihov vesh koji je ispran od pranja i obichno je dijametralno suprotne boje od majice (npr, bela majica, crni, crbeni plavi brus) :yucky:

Link to comment

postoje, al ih u srbiji nosi 2 promila zena.ja licno ni to ne volim, al je svakako prihvatljivije od ispranog brusa sa buvljaka.mislim, ako hoce da nose majice koje se nose bez brusa onda nek ih nose tako.

Edited by pcelica
Link to comment
a u crocsicama? :D
one mogu naravski, al samo aku su nokti odrizani nožem :D btw. baš sam prije neki dan imala priliku testirat tezu o smrdljivosti crocsica, nakon što mi je jedan ocvali austrijanac servirao svoj iznošeni par iznad glave na plaži. i zatvorena srca puna predrasuda (al otvorena nosa) moram priznat- ne smrde. -_-
Vid' ove voajere... -_-
edit: - tit-split hejta je na topiku o vešu- japanke otišle na topik o postolama Edited by Nicol
Link to comment

Masiv hejt za Novosadjanke, tacnije za mizeran procenat tanaga u istih danas na Strandu angry.gif Yes da nismo bili bas u prajm tajmu i yes da ih je bilo dobrih i u non-tangama iliti obicnim kupachim gachicama ali stvarno nije u redu :cry: Trebalo je preci 70km po onakvoj vrucini... ako se ne poprave u nedelju, Strand vise nece videti moje zmijsko telo ove godine <_<

Link to comment
  • 2 months later...

Ne mogu adekvatno da ilustrujem bez fotke, ali slabo sam sta smesnije video od biznis sveta koji jutrom zurno koraca na posao u trenerkama i patikama pri cemu za okovratnik sa ledja okace ofinger sa kosuljom i odelom (!) Da odelo ne pokisne, obicno ga stave u zastitnu navlaku i poizdalje to izgleda kao da imaju pelerinu... superheroji iz racunovodstva :D

Link to comment
Masiv hejt za Novosadjanke, tacnije za mizeran procenat tanaga u istih danas na Strandu angry.gif Yes da nismo bili bas u prajm tajmu i yes da ih je bilo dobrih i u non-tangama iliti obicnim kupachim gachicama ali stvarno nije u redu :cry: Trebalo je preci 70km po onakvoj vrucini... ako se ne poprave u nedelju, Strand vise nece videti moje zmijsko telo ove godine <_<
bolje kreni na jug, bio za vikend u nish, i doziveo saturday night fever na juznjacki nacin. znaci tamo sve zene nose tange, i sve zene nose tange na providnu garderobu, a najgore su tetke od 40 i kusur plus koje nose crne tange na bele lone, jaooo
Link to comment
  • 2 months later...

ne podnosim vise:prenamirisane ljude, pogotovu muskarce ..odmah se nakostresujem. ljude, pogotovu muskarce, sto vole da cupaju obrve da to ni na sta ne licinemastovitost kod zenskog sveta. ...u stvari ....STAV! stav je najvazniji ...mozes da imas i najvece krpetine na sebi, ali kako ih nosis to je interesantno.ne podnosim nikakve dezodoranse sa mirisom, a ko za q imam nos jezivo dobar, valjda ga nasledila od moje pokojne aje (epanjel breton)....cak i devojka kad ima menstruaciju a u pet metara precnika mogu da namirisem. ne podnosim trendere; jasno vidljive firme, tasnetinevolim jednostavnost i kreativnost (STAV) .... nervira me sto sve snimim u sekundi i onda profilisem (na zalost retko ako sam ikad se zajebala)i mrzim shopoholike. pogotovu muskarce optereceni odecom.

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...