Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Danasnje!
uh, pa nisam ti ja neki trendseter, ali pouzdano znam da sam pre dve godine imala takvu suknju (i dobro je sto ce da prezivi i trecu sezonu :))
Link to comment
uh, pa nisam ti ja neki trendseter, ali pouzdano znam da sam pre dve godine imala takvu suknju (i dobro je sto ce da prezivi i trecu sezonu :))
i ja imam jednu od pre 2 god, opet je neko nas kopirao clanke iz nekog inostranog Cosma iz 2005 il' tako nesto.... :rolleyes:
Link to comment

ja mrzim flip flops.... a svi ih nose/ultra su popularne... volim lepe sandale, al specificno flip flops su mi iz nekog razloga extra glupe

Link to comment
ja mrzim flip flops.... a svi ih nose/ultra su popularne...
i to vec skoro deceniju. meni vise smeta kad ih vidim neoprane na necijim nogama, i cesto prasnjava i zaprljana stopala koja ispadaju iz tih papuca. Edited by mei
Link to comment
i ja imam jednu od pre 2 god, opet je neko nas kopirao clanke iz nekog inostranog Cosma iz 2005 il' tako nesto.... :rolleyes:
Izgleda "opet" Svedjani kaskaju za svetom. Ja videla na MSN modnoj strani (juce, prekjuce?), clanak sa sve mestima koja prodaju takve suknje + cenama (pomenuse i neku poznatu manekenku), sliku sam samo kopirala ovde ... Tja, ja ionako ne pratim trendove a narocito te koji nisu nimalo zenstveni ... pa ajd, nema veze :lol: Sam? vi prevrcite ocima i krijte se u tim buricima od sukanja cool.gif DakleM, objavljeno 26. juna OVE godine:http://salongk.msn.se/msn_mh_article.aspx?...&categID=25
Link to comment
Pfff pa to znaci da Srbija ide ispred sveta! :D
te suknjice vidjam i ovde po radnjama, i mi zaostajemo. takodje, za dosta stvari koje kupim, dobijem komentar od sestre, ah, pa to se ovde (i.e. u Srbiji) nosi vec dve godine i slicno <_< :lol: .
Link to comment

^ e, i ja se secam te tvoje super suknje jos od prvog predstavljanja :)moja je pimkie od 6 evra, al sta ima veze...(najbolje obozavam kad me mrzi da uopste probam nesto za sitne pare i onda to nesto nosim dok se ne raspadne)izvinjavam se na trolu hejta, danas stvarno nema nista za hejt.mogu samo sebe da hejtujem...posto sam opet zaglavila u shoppingu tri dana pred rasprodaje <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...