Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

sad ozbiljno, jel hejtujete sve ili samo sporcke sandale?ja furam 1 par koznih, po ovoj vrucini me puskom ne bi nacerali da opet obujem npr. starke, iz kojih svojevremeno nisam izlazio...i da, cisto da pomenem da imam izuzetno lepa stopala.

Link to comment
sad ozbiljno, jel hejtujete sve ili samo sporcke sandale?ja furam 1 par koznih, po ovoj vrucini me puskom ne bi nacerali da opet obujem npr. starke, iz kojih svojevremeno nisam izlazio...i da, cisto da pomenem da imam izuzetno lepa stopala.
vrućina obara kriterijum tako da su sandale i sportske naravno prihvatljiva varijanta (dosta zavisi od modela sandale, osobe kako ih nosi i uz šta nosi ) s tim da ovo drugo boldovano ublazava tragediju muških sandala
Link to comment
- Zenske majice na kojima pise "Sex", "Sexy", "Danger Girl", "Too hot"
Majicica sa natpisom "Girl Power" na profesorki (mozda je i nije nasledila od cerke, izgledala je kao nova) koja je te godine otisla u penziju... :puke:
Link to comment

e, stvarnojuce nadjem na prvi pogled savrsenu krempita-zutu majicu, kad ono na njoj pise girl power :Dmalo je stvari debilno kao ti segsi natpisi na majicama

Link to comment
sad ozbiljno, jel hejtujete sve ili samo sporcke sandale?ja furam 1 par koznih, po ovoj vrucini me puskom ne bi nacerali da opet obujem npr. starke, iz kojih svojevremeno nisam izlazio...i da, cisto da pomenem da imam izuzetno lepa stopala.
iz onoga što sam vidila, hate je bio visoko specifičan, samo za sandale na nogama forumaša s kojim su inače u fightu.
Link to comment

zanimljivo je to, ni sama ne znam u kojem su se točno trenutku modne povijesti stopala počela smatrati neuglednim, odnosno privatnim dijelom tijela? anyone, leia? mene i sada malo zbunjuje kada se cipele s otvorenim prstima nađu na korporativnim popisima "nedoličnih" odjevnih predmeta, uz bok minjacima, majicama koje otkrivaju pupak ili dekolteima do istog. osobno, gola stopala mi ne pobuđuju osobitu reakciju, pozitivnu niti negativnu. (dobro, moram bit poštena, pa navest iznimku onih talijnskih turista na jadranu, koji obožavaju na mušku nogu stavit crnu kožnu sandalu s decentnom potepeticom i uočljivim zlatnim nakitom)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...