Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Pa jest, ispadne da sam konzerva.. A ja ustvari nemam nista protiv isticanja nogu, dupeta i drugih oblina i ekstremiteta, samo apelujem na zene da to rade sa malo vise stila i originalnosti. Nosenje donjeg vesa kao gornjeg je suvise banalno.
najbolje da zene idu na ulicu sa kutijom na sebi koja ih cele pokriva, eventualno sa prorezom za oci. kako bi se izbegla banalnostja kad vidim helanke na zeni, sav bridim
Link to comment
helanke i oduzi kardigan su vrh. a vi nemate pojma.
Pa mogu helanke na sve ono na sta mogu i carape. I tu im se negde i gubi smisao.. Nositi helanke umesto pantalona (uz kratko gore) je tresina, a umesto carapa ne vidim zasto - ima toliko divnih skroz neprovidnih carapa, da za helankama nema potrebe.Ja nosim helanke samo ispod ski pantalona, a ako do sledece zime smrsam koju kilu kupicu si jedne crne, one kao gumirane, te mi se svidjaju. Da ih nosim na kratke haljine i duge dzempere. Nesto vako:fab_51.jpg
Link to comment
Pa mogu helanke na sve ono na sta mogu i carape. I tu im se negde i gubi smisao.. Nositi helanke umesto pantalona (uz kratko gore) je tresina, a umesto carapa ne vidim zasto - ima toliko divnih skroz neprovidnih carapa, da za helankama nema potrebe.Ja nosim helanke samo ispod ski pantalona, a ako do sledece zime smrsam koju kilu kupicu si jedne crne, one kao gumirane, te mi se svidjaju. Da ih nosim na kratke haljine i duge dzempere. Nesto vako:fab_51.jpg
neam ti pojma, ne nosim nikad carape uz kardigan, dok helanke da. u najmanju ruku zato sto kardigan nosim raskopcan, a i inace.helanke sa kratkim gornjim dijelom nisu za mene, ali nije mi nezamislivo da na nekom dobro izgledaju.uostalom, sad ce da dodje kilijana da objasni :)
Link to comment

helanke i kratak top su sooo 90s, to danas niko ne nosi, a da izgleda normalan. najgrozniji deo je sto takav stajling ide ruku pod ruku sa onim sto se iskusno zove camel foot.uz duzi gornji deo-tunika, kardigan i sl.-je druga prica

Link to comment

helanke i leprsava kraca majica i kozna jakna mogu odlicno da izgledajunaravno, ne mislim bas na majicu do pupkanije bas da to nose samo ulicne kurve i pijacne prodavaciceno, dobro, nek hejtuje ko sta volija uopste ne znam sta mrzim ove sezone, osim sto mrzim sto ne mogu da nadjem klasicne farmerke i sto su mi omiljene cizme skupe i na snizenju

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...