Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

pa znaš kako izgleda taj frenč manikir, bezbojni lak na noktu, a ono što pošten svet seče, to je prvobitno bilo nalakirano belim, a sad ga tretiraju i crnom i sivom, pa izgleda ko da si pobego iz groba.
joj ako je to ono našta ja mislim, to je bezvezno i kad je belo, a mogu misliti na šta liči kad je crno i sivo...ali naravno da nisam mislila na to, nego na pola uzdužmoraću izgleda da uslikam prvom prilikom da bi se shvatilo o čem se radi :D(al sad ne mogu jerbo su mi 2 nokta puknuta i bezvezna i ne mogu se lakirati, pa čim porastu)
mrzim hulahopke ispod pantalona, a najvise od svega iz te kategorije mrzim najlon carape ispod farmerki. bljak.
a šta da se radi kad je hladno? :huh:mislim, ja svake jeseni/zime nosim hulahopke ispod pantalona, kad je srednje hladno najlonke/grilonke, kad je mnogo ladno debele hulahopke Edited by Amelija
Link to comment
a šta da se radi kad je hladno? :huh:mislim, ja svake jeseni/zime nosim hulahopke ispod pantalona, kad je srednje hladno najlonke/grilonke, kad je mnogo ladno debele hulahopke
ne znam, svako za sebe trazi resenje, i nek se svako nosi kako mu odgovara, a ovde dodjemo da svako ispovedi svoj poremecaj :lol: jedna moja sto je propagirala strongbalans narukvicu i sto je govorila da joj pomaze, potpunoj tisini ove nedelje, nakon razotkrivajuceg teksta, skinula je s ruke. ostao je samo sat...
Link to comment
E, ali to nije sve.Hulahopke ispod sintetičkih pantola, a dole sandale.Pa majica s natpisom na engleskom, a preko bluza, oko struka uvezana džeperiška s 50 posto sintetike, a sve to - leti, na plus 30 i više.A u rukama džak i torbuljak.U gradskom autobusu, gde je plus 50 stepeni.
ma fali ti ciklama trenerka od sjajnog frotira, sa natpisom dangerous na bulji od cirkona
Link to comment
ne znam, svako za sebe trazi resenje, i nek se svako nosi kako mu odgovara, a ovde dodjemo da svako ispovedi svoj poremecaj :lol: jedna moja sto je propagirala strongbalans narukvicu i sto je govorila da joj pomaze, potpunoj tisini ove nedelje, nakon razotkrivajuceg teksta, skinula je s ruke. ostao je samo sat...
ako oce da tapne, uzimam, verujem da se radi o zaveri kontra zdravlja
Link to comment
  • 2 months later...

Kada ce zene* shvatiti da se helanke nose umesto carapa a ne umesto pantalona?* sa akcentom na mladje zene, ljubiteljke sljokica, solarijuma i sjajeva za usne.

Edited by sailorman
Link to comment
Sto, sta hvali?
Pa nem pojma, meni gadno. Ustvari ne toliko gadno koliko drustveno neprihvatljivo™. Ko kad bi se setale u hulahopkama, a nista preko. Jednostavno, nakaradno je.@mojo: A sto su ti zvoncare nesegsi? Edited by sailorman
Link to comment
Pa nem pojma, meni gadno. Ustvari ne toliko gadno koliko drustveno neprihvatljivo™. Ko kad bi se setale u hulahopkama, a nista preko. Jednostavno, nakaradno je.
Konzervo <_<
Link to comment
Pa nem pojma, meni gadno. Ustvari ne toliko gadno koliko drustveno neprihvatljivo™. Ko kad bi se setale u hulahopkama, a nista preko. Jednostavno, nakaradno je.
+ milion.Ono što meni nije jasno je, osim gore navedenog, je to što helanke mogu da nose samo ribe sa perfektnim hogama&dupetom. Dakle, oko 3% ženske populacije.To bi bilo ko ja da se šetam sa pripijenom belom majcom na kojoj piše Armani. Cirkonima, 'f kors.A ne samo što je gadno, nego i ističe moju nemogućnost da podignem više od 40kg na bendžu™.
Ali pantalone obavezno da budu zvoncare! Što manje segsi! Ua!
Uuuu, meni su zvoncare, onako... :wub:. Pa još kada se nose nisko, na kukovima. :naughty:
Link to comment
Konzervo <_<
Pa jest, ispadne da sam konzerva.. A ja ustvari nemam nista protiv isticanja nogu, dupeta i drugih oblina i ekstremiteta, samo apelujem na zene da to rade sa malo vise stila i originalnosti. Nosenje donjeg vesa kao gornjeg je suvise banalno.
Link to comment
helanke i oduzi kardigan su vrh. a vi nemate pojma.
pa jeste.ali to onda znači da su helanke u funkciji čarapa, a ne pantalona. Sem ako "oduži" ne znači "do kukova".:D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...