Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

i ja volim različite lakovea nekad namažem i po pola čizme generalno slabo nosim, ali duboke patike/cipele na letnje haljine vrlo čestoa neretko nosim i sandale i dokolenice <zbog čega ću sigurno biti hejtovana ili u najmanju ruku proglašena za Nemicu/Šveđanku/neštoslično>, no to definitivno ne može biti ok sa svakim sandalama

Link to comment
i ja volim različite lakovea nekad namažem i po pola
e jeste, zaboravla da napisem, bas to mi je bio poseban hejt. oni frencovi novi sa vristecim bojama, je l da? :D
Link to comment
e jeste, zaboravla da napisem, bas to mi je bio poseban hejt. oni frencovi novi sa vristecim bojama, je l da? :D
jel to na prvi pogled ko crno ispod noktiju?
Link to comment

nemam pojma o čem vi topo pola je kod mene leva polovina nokta npr sivi lak, desna polovina crveni lakbtw hejt za sve rasprostranjenije besmislene minđuše koje cepaju uši :mellow:

Link to comment
nemam pojma o čem vi to
pa znaš kako izgleda taj frenč manikir, bezbojni lak na noktu, a ono što pošten svet seče, to je prvobitno bilo nalakirano belim, a sad ga tretiraju i crnom i sivom, pa izgleda ko da si pobego iz groba.
btw hejt za sve rasprostranjenije besmislene minđuše koje cepaju uši mellow.gif
jednoj drugarici moje keve se tako rupica širila od teških minđuša pa kad je došlo do kraja, ispalo da ima dve resice. napravila je novu rupu na jednoj od te dve novonastale, a za potrebe jednog važnog prijema spojila ih je superlepkom. ali to već nije trend :D
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
:( toplo se nadam se da je zgrnuo stostruko više novca na produhovljenima.
Vecno im hvala sto su omogucili glupim i lakovernim ljudima da se sami pokazu.
Link to comment
mrzim hulahopke ispod pantalona, a najvise od svega iz te kategorije mrzim najlon carape ispod farmerki. bljak.
E, ali to nije sve.Hulahopke ispod sintetičkih pantola, a dole sandale.Pa majica s natpisom na engleskom, a preko bluza, oko struka uvezana džeperiška s 50 posto sintetike, a sve to - leti, na plus 30 i više.A u rukama džak i torbuljak.U gradskom autobusu, gde je plus 50 stepeni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...